Україна має стати повноцінним суб’єктом торгівлі газом з ЄС

Передача російського газу має здійснюватись на українсько-російському кордоні, а питання транзиту його через територію України повинне бути питанням тільки української та європейської сторін. Про це заявив народний депутат, заступник голови партії “УДАР” Віталій Ковальчук. 

«Україна – член Енергетичного Співтовариства і повноцінний гравець європейського енергетичного ринку. Вона здатна забезпечити надійний і стабільний транзит газу без російської «опіки». Це також попередить всі можливі спекуляції та провокації щодо транзиту газу, які російська сторона може використати як зброю проти України в нинішній час», – підкреслив Ковальчук.

За словами заступника лідера “УДАРу”, він планує порушити цю тему перед своїми колегами по комітету з питань ПЕК в парламенті, щоб спільно звернутись до європейської сторони з проханням застосувати юридичний механізм надання Україні повноцінного статусу країни-транзитера.

Comments

0 comments

3 коментарі

  1. Газмяс

    А пердеть в трубу на кордоне хто буде?Разве шо западенских гастербайтеров з маасквы зааберёте.

  2. А хто заперечує, щоб Україна стала повноцінним суб’єктом торгівлі газом з ЄС. Це ії право. Звісно, як що Украєна має що продавати. А не тільки забаганки Кожна держава має торгувати тим, чим володіє. Зараз в Україні від бізнесу, зокрема в торгівлі вуглем, відстороняють всіх посередніків. А з якої статі Росія має погодитися на спікулятівну посередницьку діяльність України у торгівлі газом? Навіщо ій це потрібно?

  3. Мукноун

    Верно говорит!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh