Авторські статті

Україна має стати повноцінним суб’єктом торгівлі газом з ЄС

Передача російського газу має здійснюватись на українсько-російському кордоні, а питання транзиту його через територію України повинне бути питанням тільки української та європейської сторін. Про це заявив народний депутат, заступник голови партії “УДАР” Віталій Ковальчук. 

«Україна – член Енергетичного Співтовариства і повноцінний гравець європейського енергетичного ринку. Вона здатна забезпечити надійний і стабільний транзит газу без російської «опіки». Це також попередить всі можливі спекуляції та провокації щодо транзиту газу, які російська сторона може використати як зброю проти України в нинішній час», – підкреслив Ковальчук.

За словами заступника лідера “УДАРу”, він планує порушити цю тему перед своїми колегами по комітету з питань ПЕК в парламенті, щоб спільно звернутись до європейської сторони з проханням застосувати юридичний механізм надання Україні повноцінного статусу країни-транзитера.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. А пердеть в трубу на кордоне хто буде?Разве шо западенских гастербайтеров з маасквы зааберёте.

  2. А хто заперечує, щоб Україна стала повноцінним суб’єктом торгівлі газом з ЄС. Це ії право. Звісно, як що Украєна має що продавати. А не тільки забаганки Кожна держава має торгувати тим, чим володіє. Зараз в Україні від бізнесу, зокрема в торгівлі вуглем, відстороняють всіх посередніків. А з якої статі Росія має погодитися на спікулятівну посередницьку діяльність України у торгівлі газом? Навіщо ій це потрібно?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.