Викрали людей з Євромайдану

Один із затриманих Олександр описав як їх сьогодні викрали разом з Андрієм Дзиндзею та Сергієм Хаджиновим невідомі люди в масках.

Під’їхали вони на автозаправку купити їжі. Олександр також поповнив рахунок на телефоні і зберіг чек. Поповнив рахунок він о 14:44, через 3хв. їх “накрили”. Коли вони вже йшли сідати в авто, до них підбігло 3 чоловік у масках, почали бити, одягли наручники і кинули до свого авто. Там на голови одягли чорні мішки і продовжили бити. Били по всьому тілу ногами, але в основу в голову. Мобільні відразу відібрали, скопіювали телефонні книги. Коли вже їхали, за кожне слово знову били по голові. Хлопці питали куди їх везуть, за що побили і чому затримали? У відповідь лише нові удари. Коли тільки кинули їх в авто, голову Олександру спеціально придавили НОГОЮ. Також знову кричали “На колєні!”, хоча хлопці і так падали на них від ударів.

Вже слідчому хлопці казали, що це злочин, що це викрадення людей. У відповідь він увімкнув дурня, казав що у нього там якийсь наказ чи завдання і він тут взагалі ні до чого, а тих осіб, які їх затримували, він не знає. Типу то не їхні співробітники і тому подібний брєд.

Зараз Олександра та Сергія вже відпустили. Андрія Дзиндзю ще тримають. Є така інформація, що його заносили співробітники міліції в лікарню на руках, тому що він не міг сам йти.

Йому інкримінують викрадення(!) трактора в день штурму адміністрації президента. Його типу десь там поруч на якомусь відео побачили. Це 3,14здєц, шановні. У режиму Януковича вже просто агонія! А отже скоро йому і кінець. Разом і до конця!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh