СБУ вкотре провела зачистку патріотичних спільнот у соцмережах

На жаль живемо при такому режимі, де не дають права на свободу слова, права на мирні мітинги та навіть права на вільну думку… Її ж головна функція захована у абревіатурі “СБУ” – “Служба Боротьби з Україною”.

Одразу, коли в країні грядуть певні виборчі процеси, чи то народ повстає проти діючої влади, вже не вперше спецслцужби вишукують адміністраторів патріотичних спільнот у соцмережах.

Тривалим залякуванням і при тисках на адміністраторів таких спільнот, вони погоджуються відати їм доступ до своїх сторінок.

 

Під час розмов з цими службами як зазвичай лунають такі фрази, ніби-то адміни закликають до масових заворушень у країні. Силовики погрожують адмінам кримінальною відповідальністю, адже це начебто «заклик до повалення режиму». Також погрожують, що дістануться до родини. Говорять, що звільнять з місця праці і, що ніколи не знайдуть собі роботи.

Після таких залякувань і погроз ставлять перед вибором: або його везуть у райвідділок і «оформляють», або даєш доступ до сторінки адміністратора, якою він керує групою у соцмережі. Після захоплення сторінки сбушники одразу міняють пароль до сторінки і перереєстовують її на себе. Представники СБУ зазначають, що вони будуть контролювати все, що відбувається в групі, та читатимуть персональну переписку адміністраторів. А адміністраторам порекомендували створити нову сторінку й стати новим адміністратором спільноти, однак надалі писати тільки на «патріотичні теми».

На запитання, які ж це такі патріотичні, йому відповіли, що «чоловік має мати дружину, дітей, ходити на роботу і дивитись ТБ-новини» – саме в такому стилі й потрібно писати.

Підконтрольна режимові Януковича СБУ намагається перекрити українцям канали поширення опозиційної проукраїнської інформації. Дії, які чинять сьогодні силовики, вкотре доводять, що вони є простими прислужниками режиму Януковича та сприяють тому, щоби в Україні укорінилася диктатура олігархів.

Такі зачисти проводились і перед виборами 2012 року і тепер, коли народ повстав проти бандитської влади на Євромайданах. На жаль у нашій країні свобода слова на такому низькому рівні, люди вийшли на мітинги, влада знову боїться і зачищує все, що може їй загрожувати.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh