Вийшов фільм, де українці і поляки чинили Холокост, а нацисти рятували євреїв

Чергова провокація та перекручення історії. У Німеччині вийшов фільм під назвою “Наші матері, наші батьки”, в якому показано, як нацисти рятують єврейську дівчинку від жорстоких українських поліцаїв. 

Дія розгортається у окупованому Смоленську, в якому СС проводить операції проти євреїв. Однак побиття і арешт проводять поліцаї з жовто-блакитними стрічками на руці, озброєні палицями. При цьому вояки СС просто стоять осторонь і дивляться на процес.

“Там же діти. Вони не можуть убивати цивільних”, – переживає один із солдатів нацистського вермахту, який є героєм кінофільму.

Коли бородатий українець хапає маленьку дівчинку, яка намагається втекти від розправи, німецький солдат націлює на нього рушницю і вимагає відпустити її.

Врешті-решт дівчинку вбиває командир дивізії СС, який наполягає, що вона “це не цивільна, а єврейка”.

Гірше українців у фільмі показали польських вояків “Армії крайової”, які, згідно з сюжетом, ярі антисеміти. Така ілюстрація викликала обурення в Польщі. Видання Super Express у відповідь на фільм написало: “Німці! Голокост – це ваших рук справа!”. У статті підкреслюють, що Німеччина намагається “експортувати свою ганьбу”.

Польський посол в Німеччині Єжи Марганські надіслав телеканалу ZDF, який зняв фільм, лист з протестом і критикою стрічки, в якій поляки показані в негативному світлі.

Тут нічого дивного. Німці як типова європейська нація не можуть жити спокійно, знаючи що вони вбили близько 35 млн. людей, і щоб бути чистими перед нащадками, вони роздувають подібні факти. Росії це лише на руку. Словом років через 40 німецько-російська історична наука звинуватить Україну в розв’язанні Другої світової війни…

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh