Новини

Вийшов фільм, де українці і поляки чинили Холокост, а нацисти рятували євреїв

Чергова провокація та перекручення історії. У Німеччині вийшов фільм під назвою “Наші матері, наші батьки”, в якому показано, як нацисти рятують єврейську дівчинку від жорстоких українських поліцаїв. 

Дія розгортається у окупованому Смоленську, в якому СС проводить операції проти євреїв. Однак побиття і арешт проводять поліцаї з жовто-блакитними стрічками на руці, озброєні палицями. При цьому вояки СС просто стоять осторонь і дивляться на процес.

“Там же діти. Вони не можуть убивати цивільних”, – переживає один із солдатів нацистського вермахту, який є героєм кінофільму.

Коли бородатий українець хапає маленьку дівчинку, яка намагається втекти від розправи, німецький солдат націлює на нього рушницю і вимагає відпустити її.

Врешті-решт дівчинку вбиває командир дивізії СС, який наполягає, що вона “це не цивільна, а єврейка”.

Гірше українців у фільмі показали польських вояків “Армії крайової”, які, згідно з сюжетом, ярі антисеміти. Така ілюстрація викликала обурення в Польщі. Видання Super Express у відповідь на фільм написало: “Німці! Голокост – це ваших рук справа!”. У статті підкреслюють, що Німеччина намагається “експортувати свою ганьбу”.

Польський посол в Німеччині Єжи Марганські надіслав телеканалу ZDF, який зняв фільм, лист з протестом і критикою стрічки, в якій поляки показані в негативному світлі.

Тут нічого дивного. Німці як типова європейська нація не можуть жити спокійно, знаючи що вони вбили близько 35 млн. людей, і щоб бути чистими перед нащадками, вони роздувають подібні факти. Росії це лише на руку. Словом років через 40 німецько-російська історична наука звинуватить Україну в розв’язанні Другої світової війни…

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.