Новини

7 раз думай – 1 раз дій

Зараз читаємо багато гнівних і розчарованих постів, мовляв “На Тверській нічо цікавого. Націоналісти не вступили в бій проти Тітушок. Де війна? Де кров? Де страсті?”
По-перше: у націоналістів зараз через одного кримінальні справи, підписки, умовки. Чергову битву з тітушками ми б звичайно виграли ( бо жодної не програвали ), і паркан би поваляли. Але. ККД такої акції надзвичайно малий, порівняно з утратами, які ми б понесли. А конкретно кілька нових підсудних з нашого боку.

По-друге: досвід каже, що кров і драки – весело, але якшо брати ефективність то є більш дієві методи.

Подивимось на математику. Зі слів учасників акції, сьогодні і вчора було приблизно 50 тітушок. Одна тітушка коштує 350 грн на добу + десь 3 000 бригадиру. ( Це з їхніх же слів ). Маємо 20 500 грн в день лише на охорону об’єкту.

Якщо проводити народні збори щодня то збитки забудовника = 142 000 грн в тиждень. І 568 000 грн на місяць.

Навряд, для забудовника це малі гроші. Будь-який менеджер вдавиться.

Тобто кожний анонс про акцію = попадалово рейдерів на 20 500 грн.

Що змусило їх витрачати такі шалені гроші на сумнівну охорону? Бо не так давно вони поскупились на биків. Прийшли націоналісти і за 3 хв перетворили будівельний майданчик огороджений парканом на дитячий майданчик з вільним доступом.

І знову ж таки досвід говорить: менеджер вдавиться за цю капусту. Його жлобські інстинкти скажуть йому “Коля, да ну его нахуй, уже все тихо-спокойно” і охорона зникне вже за кілька днів.

От тоді ми і повернемось, що б підтримати будь-яку справедливу ініціативу місцевих жителів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.