Техно

Види картриджів і їх характеристики

1Напевно, багато хто з нас хоча б раз у житті ставили собі питання – що таке сумісний картридж? Або – що таке відновлений картридж? А може бути навіть думали, що сумісний – це аналог слова відновлений. У цій статті ми розповімо вам про те, які бувають види картриджів для лазерної оргтехніки.

Відновлений картридж – це картридж, який вже відпрацював свій ресурс друку, і придатним «до вживання» в ньому залишився один лише корпус, інші деталі картриджа зносилися. При відновленні корпус картриджа вичищають, миють, замінюють зношені деталі на нові, заправляють тонером.

Обслуговування офісної техніки, з виїздом майстра додому, в офіс у короткі терміни проводять тут: www.tonfix-service.in.ua/, а також запропонують найкращі ціни на заправку старих картриджів, та на покупку нових кольорових і монохромних картриджів з гарантією, та якісним тонером.

Сумісний картридж – це картридж вироблений третьою фірмою за своїми власними технологіями і розробками, використовуючи при виробництві нові деталі і свою індивідуальну упаковку. Якість і ресурс таких картриджів нічим не відрізняється від оригінальних картриджів, а ось ціна сумісної продукції на порядок нижча, ніж оригінальної.

Виробники оргтехніки не рекомендують використовувати сумісні картриджі, мотивуючи це тим, що «використання неоригінальних витратних матеріалів може привести до поломки апарату», і погрожують зняти з гарантії апарат, якщо в сервісному центрі буде доведено, що принтер зламався в результаті використання «неоригінальних картриджів». Але на практиці випадків поломки принтера через використання сумісних картриджів немає. А якщо врахувати те, що принтер ви купуєте один раз, а картриджі до нього в середньому один-два рази на місяць, то питання про ціну на картриджі може виявитися набагато важливіше, ніж вартість самого принтера. Так що, якщо хочете заощадити на друку, купуючи сумісні картриджі, робіть це, адже це ваше право.

Оригінальний картридж – це картридж випускається безпосередньо самим виробником оргтехніки. За словами виробника, тільки оригінальний картридж може забезпечити хорошу роботу вашої техніки, але його ціна найвища. У деяких випадках такі картриджі можуть коштувати стільки ж, скільки й сам принтер. Оригінальні картриджі виробляються як з нових деталей, так і з б / у, зокрема це картриджі виробництва hp. Інформацію про повторно використовувані деталі ви зможете знайти на сайті HP, або на коробці з картриджем.

Ліцензійний картридж – це картридж виготовлений за ліцензією виробника оргтехніки. Такий вид діяльності економічно не вигідний, оскільки крім основних витрат на виробництво (таких же як і у оригінального виробника) ще необхідні додаткові витрати на покупку ліцензії. Тому такі картриджі сьогодні можна зустріти вкрай рідко.
Наприклад, компанія Canon виробляє принтери і картриджі до них за ліцензією компанії HP.

Підроблений картридж – це картридж, який виготовляється незареєстрованою фірмою, яка не несе ніякої відповідальності, пов’язаної з їх діяльністю. Такі підробки, як правило, зовнішнім виглядом імітують продукт знаменитих брендів. Найчастіше піратські фірми навіть не виробляють картриджі, а під виглядом нових запаковують вже використовувані раніше картриджі. Підроблені картриджі теж бувають різні. Є підроблені картриджі досить високої якості, такого, що контрафакт зможе виявити тільки сервісний центр виробника оргтехніки. Тому, якщо не хочете «нарватися» на підробку, рекомендуємо звернути увагу не тільки на упаковку, а й на ціну картриджа. Вона не повинна бути спокусливо низькою.

Відновлений картридж – це картридж, який вже відпрацював свій ресурс друку, і придатним «до вживання» в ньому залишився один лише корпус, інші деталі картриджа зносилися. При відновленні корпус картриджа вичищають, миють, замінюють зношені деталі на нові, заправляють тонером.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України