Вчені: Вибір імені дитини впливає на її майбутнє

Американські вчені встановили, що вибір імені дитини дійсно впливає на її майбутнє. Зокрема, на його ухвалення в суспільстві, на роботі і в стосунках.

Вчені відзначають, що чим простіше ім’я людини, тим краще його сприймають у суспільстві і колективі. Це пов’язано з підсвідомим прагненням людини до простоти. Те, що зрозуміло – те і подобається. Саме таким чином працює психіка людини.

Окремо вчені виділили кар’єру дитини. Вони відзначають, що роботодавці схильні наймати тих, чиї імена, по-перше, прості, а по-друге, відповідають їх статі і расі. В іншому випадку це негативно позначиться на виборі кандидата. Також було помічено, що роботодавці частіше передзвонюють до того, чиє ім’я схоже на їхнє і цей відсоток підвищується до 100% у разі якщо ці люди тески.

Аналогічна ситуація складається в романтичних і сімейних відносинах. Люди схильні пов’язувати свою долю з тим, чиє ім’я схоже з їхнім.

Тому вчені відзначили, що даний вибір дійсно впливає на майбутнє дитини. Однак не варто впадати в крайнощі, вважають фахівці. Якщо ви впевнені в тому, що це ім’я краще підходить вашій дитині, то не варто сумніватися.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh