Авторські статтіНовини

Вчені: Вибір імені дитини впливає на її майбутнє

Американські вчені встановили, що вибір імені дитини дійсно впливає на її майбутнє. Зокрема, на його ухвалення в суспільстві, на роботі і в стосунках.

Вчені відзначають, що чим простіше ім’я людини, тим краще його сприймають у суспільстві і колективі. Це пов’язано з підсвідомим прагненням людини до простоти. Те, що зрозуміло – те і подобається. Саме таким чином працює психіка людини.

Окремо вчені виділили кар’єру дитини. Вони відзначають, що роботодавці схильні наймати тих, чиї імена, по-перше, прості, а по-друге, відповідають їх статі і расі. В іншому випадку це негативно позначиться на виборі кандидата. Також було помічено, що роботодавці частіше передзвонюють до того, чиє ім’я схоже на їхнє і цей відсоток підвищується до 100% у разі якщо ці люди тески.

Аналогічна ситуація складається в романтичних і сімейних відносинах. Люди схильні пов’язувати свою долю з тим, чиє ім’я схоже з їхнім.

Тому вчені відзначили, що даний вибір дійсно впливає на майбутнє дитини. Однак не варто впадати в крайнощі, вважають фахівці. Якщо ви впевнені в тому, що це ім’я краще підходить вашій дитині, то не варто сумніватися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України