Життя

Види чохлів для телефонів

Перед виготовлювачем чохлів для телефонів стоїть багато важливих завдань, але серед них є одна найважливіша – це комфортне використання мобільного телефону, який оснащений чохлом. Саме з такою метою виробниками чохлів спеціально розроблені різні моделі, моделі іменних чохлів можна подивитися тут: http://endorphone.com.ua/samsung-galaxy-s4-i9500-case, про оригінальниість чохлів ми сьогодні поговоримо.

Чохол-футляр для телефону – це найбільш поширена і дуже зручна модель чохлів. Чохол виконаний з непрозорих матеріалів і в ньому немає ніяких спеціальних вирізів для роз’ємів, оскільки телефон для зарядки потрібно повністю витягувати з футляра. У всьому іншому, такі чохли досить зручні, додаткові застібки не дозволяють телефону випадати з футляра, а додатковий пристрій у вигляді спеціального хлястика дозволять його власникові швидко витягувати телефон з футляра.

Чохол-книжка, чохол-розкладачка або ж чохол-портмоне – всі ці назви схожих чохлів за своєю будовою футлярів, які можна зустріти серед чохлів для мобільних телефонів, так і серед спеціальних чохлів для планшетів. Головною особливістю таких чохлів є кришка, що відкидається. Багато людей досить прихильно ставляться до такого чохла, його основна перевага в тому, що власник має вільний доступ до екрану телефону, а також роз’ємів з боків чохол досить зручний для носіння мобільного телефону в сумці або в кишені.

Головним недоліком такого чохла для телефону є всього одна застібка, яка розташована в центрі, тому вона не може виключати попадання частинок пилу на екран гаджета, а у відкритому вигляді застібка може торкатися до екрану телефону, утворюючи на ньому невеликі потертості.

Чохол-кобура – це спеціальний чохол для телефону, який різниться тільки застібкою і своїм розміром, але при цьому не має якихось функціональних відмінностей. Основний плюс такого чохла в тому, що вони досить універсальні, оскільки одна модель такого чохла може підходити до різних мобільним телефонам. Чохол такого виду повинен бути трохи більшого розміру, ніж мобільний телефон, а його надійна фіксація забезпечується за рахунок спеціальної застібки. Виробники таких сумок використовує різні види застібок, наприклад, застібки-блискавки або застібки липучки.

Чохол-кришка – являє собою чохол, який захищає бічні і задній бік. Такі види чохлів для телефонів виробляють у твердому і м’якому виконанні, для їх виготовлення використовують такі матеріали, як поліуретан, силікон, алюміній, шкіру, пластик або різні комбінації цих матеріалів. Такий чохол можна легко надягати або знімати з мобільного телефону, і таким чином, це дозволяє його власникові користуватися всіма функціями телефону.

Тонке виконання робить чохол-кришку для телефону майже непомітною на мобільному пристрої, а велика різноманітність різних кольорів в поєднанні з його протиударними властивостями, завдяки яким можна надійно захищати телефон і виділяти його з великої різноманітності мобільних пристроїв.

Основним недоліком такого чохла для телефону є погана захищеність екрану від різних пошкоджень. Саме тому, якщо ви хочете вибрати чохол-кришку, то в комплекті з ним потрібно купити якісну захисну плівку.

Спортивний чохол є дуже популярним серед тих людей, що воліють вести активний спосіб життя. Зазвичай вони виконані із гнучких і м’яких матеріалів, у вигляді зручної сумки зі спеціальним ременем, завдяки якому можна надійно фіксувати чохол з телефоном на руці або навіть нозі.

З таким чохлом для телефону будь-який бажаючий може вільно займатися фітнесом, бігати, їздити на велосипеді зовсім не турбуючись про те, куди можна прилаштувати свій телефон, щоб він не заважав під час проведення занять, і в той же час завжди був під рукою. Такий чохол має один недолік – це його непоказний вигляд і вузьке застосування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України