Техно

Вибір котла для приватного будинку

В нинішній час вибір типу котла стає актуальним. Якщо раніше перевага в основному надавалась газовим котлам як більш економним і екологічно чистим, то сьогодні багато хто починає сумніватися при виборі котла, отримати більш детальну інформацію про системи опалення можна тут: stroypotencial.ru– багато корисних статей і відеоматеріалів допоможуть вам зрорбити правильний вибір.

Особливо сумніви беруть при встановленні опалення в приватних будинках. Сьогодні намагаються думати і рахувати свої гроші, продумують як зробити опалення економічно вигідним і максимально комфортним для всієї своєї родини.

Щоб завжди була гаряча вода, опалення цілий рік і особливо взимку, а коли в міжсезоння холодно, але вдома має бути тепло. Одним словом людський фактор.

Сукупна вартість опалення складається з двох величин – це експлуатаційні витрати (в основному це витрати на закупівлю палива) і початкові витрати на вибраний котел з його оснащенням.

Якщо все перевести на цифри то виникає питання, чим вигідніше палити: газом, рідким або твердим паливом. Що коштує дешевше?

Економніше опалювати за допомогою твердопаливного котла. Він буде найбільш ефективним. Витрати на опалення при використанні твердопаливних котлів будуть в 2-4 рази менше порівняно з газом, при терміні окупності від одного до трьох років у залежності від потужності використовуваного обладнання.

Дуже не зручно, автоматизувати таку систему опалення, якщо не враховувати систему опалення пелетами, де їхнє завантаження відбувається автоматично. Але таке паливо вимагає певної підготовки, а заводів, які випускають гранули пеллети у нас фактично немає, тому і автоматизація вимагає ще свого доопрацювання.

Використання пелет безпечне, і тільки поліпшує екологічну обстановку в світі – з користю утилізуються відходи деревообробної промисловості, що зола, яка залишається є прекрасним добривом. Вуглекислий газ, що виділяється при горінні пелет такий же, як і при гнитті деревини в природних умовах, тобто допомагає природному повітрообміну.

Сучасні піролізні котли повного згоряння, дозволяють закладати дрова не менше 2-х разів на добу, чим і приваблюють споживачів дешевим і не нав’язливим сервісом.

Щоб зменшити витрати на опалення для будь-яких видів палива можна використовувати в системі теплові насоси, які зменшать витрати майже в 3 рази. Теплові насоси поглинають теплову енергію з навколишнього середовища (земля, повітря, вода) і отримуємо 65-80% енергії безкоштовно.

Опалення з використанням деревянихз пелет, дров, теплових насосів – це життя в гармонії з усім світом, турбота про близьких та оточуючих людей, природі в якій ми живемо. Сучасні технології роблять це простим і зручним процесом, доступним і економічним!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України