Новини

Вибираємо мебель для кабінету керівника

мебель для кабінету керівника
мебель для кабінету керівника

Крім функціональності і зручності кабінет керівника повинен підкреслювати індивідуальний стиль господаря. У більшості випадків керівники вибирають для своїх кабінетів класичний або сучасний стиль хай-тек.

Меблі в кабінеті повинна відрізнятися особливим дизайном, високими технічними характеристиками якісними дорогими матеріалами. Як правило, меблі для кабінетів виготовляється з натуральної деревини, оздоблювальними матеріалами служить натуральний шпон. Шпоном покривають поверхні столів і шаф. Найпоширенішими матеріалами для виробництва меблів для кабінетів є дерево або МДФ. МДФ меламіном покривають і ламінатом, а також натуральним шпоном. Тільки якісні матеріали використовуютьcя для кабінетів керівника, які ви можете придбати на сайті OrgMebel. На сторінці сайту http://www.orgmebel.ru/catalog/kabinet-rukovoditelya/ в розділі Мебель для керівника ви маєте можливість обрати багато варіантів мебелі для кабінету. Також у вам є можливість звернутися за он-лайн консультацією.

Останній тренд – це використання у виробництві скла. Наприклад, з прозорого або тонованого скла виготовляються витончені стільниці, а також дверцята шаф і полиці. На перший погляд скло створює легкість і ефект легкості, але разом з тим воно є високоміцним матеріалом, а також екологічно чистим. Модними вважаються такі метали, як алюміній, нержавіюча сталь. Як правило, вони застосовуються при виготовленні ніжок столів і підлокітників, а також служать опорою для стільців і крісел. Якщо підібрати лампи, світильники настінні годинники з такого ж матеріалу, то кабінет буде виглядати стильно і вишукано. Що стосується столів, то, як показує практика, зручніше всього придбати столи прямокутної форми.

Новинкою сезону стали якісь ергономічні столи. У них торці стільниці мають або напівкругле обрис або заокруглене. Такі моделі дуже зручні в процесі експлуатації і привертають увагу своїм дизайном. Дуже часто керівники не звертають увагу на останні тенденції моди, їх основною вимогою є практичність і зручність, а також солідність меблів.

Дуже велике значення при покупці кабінету має колір меблів. Наприклад, світлі і м’які відтінки в кабінетах дозволять керівнику сконцентруватися на своїй роботі краще і підвищити її продуктивність. Головною задачею, яку має вирішити кабінет для керівника – це представницька, оскільки кабінет в першу чергу формує враження або клієнтів або партнерів про господаря. Меблі повинні відповідати іміджу тієї чи іншої організації, а також підкреслювати корпоративний стиль компанії і керівника.

Другий і не менш важливий критерій, на який варто звертати увагу – це функціональність. Оскільки керівнику необхідна меблі, яка забезпечить виконання робочих процесів, тобто робота з документами, зберігання документів, прийом відвідувачів, проведення переговорів, нарад. При цьому меблі просто зобов’язана бути функціональною і зручною. Шафи крім своєї функціональності, а саме, можливості зберігати в них документи, важливі речі і верхній одяг можуть також мати кутові модулі для декоративних чи художніх виробів. Це називають відкритими секціями. Вони додадуть кабінету естетики і стилю. Третім критерієм є бездоганна якість. Які б стильні меблі не була, якщо меблі будуть неякісна, то весь імідж буде зруйнований.

Само собою, термін служби меблів безпосередньо залежить від якості. При купівлі кабінету, слід приділити особливу увазі кріплення елементів, а також гігієнічності меблів. Необхідно уважно вибрати якісні механізми висувних ящиків і тумб. Меблі, які зібрані за допомогою ексцентрикових стяжок безсумнівно забезпечить керівнику стійкість, а також легкий монтаж, і, що не менш важливо, демонтаж у разі переїзду. З допомогою сучасного технологічного обладнання проводиться надійна і довговічна меблі. Крісло в кабінеті повинно володіти зручною спинкою, а також регулюватися по висоті і, що важливо, має вписуватися в загальний інтер’єр. Колір підлокітників може вишукано підкреслити деталі інтер’єру і гармонійно його доповнити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України