Новини

Чистка обличчя ультразвуком

Чистка обличчя ультразвуком
Чистка обличчя ультразвуком

Що це за процедура? Ультразвукова чистка обличчя ― це косметична процедура, під час проведення якої з поверхні шкірного покриву видаляються всі відмерлі частинки, м’яко очищаються пори від невеликих забруднень, і не більше того! Якщо у Вас глибокі сальні пробки, то дана процедура не допоможе, як пишуть на деяких інших блогах.

Незважаючи на те, що на шкірний покрив особи безперервно виявляють вплив негативні фактори, воно має здатність безперервно оновлюватися. Шкірі приходить на виручку інноваційна косметична медицина, використовує сучасні технологічні процеси, одним з яких вважається чистка обличчя з використанням ультразвуку. Даний сеанс дуже популярний між представницями слабкої статі.Медична клініка Slim пропонує таку процедуру своїм клієнтам. На сайті http://slimmedical.com.ua/ ви можете дізнатися більш детальну інформацію.  Так як він сприяє не тільки відновлення, але також і омолодженню шкірного покриву, надаючи йому чарівність і стан здоров’я. Чистка ультразвуком не руйнує шкірний покрив на відміну від інших методик очищення особи ― машинної або хімічної.

Плюси застосування чищення особи ультразвуком

Природно, що закупорені пори шкірного покриву обличчя заважають очищенню його тоніком, лосьйонами, іншими косметичними засобами. Неглибока очищення личка в даному випадку теж виявиться непродуктивною. Для того щоб здійснити очищення пір для удосконалення клітинного дихання шкірного покриву, виконують косметологічні операції на більш досконалому рівні, усуваючи ороговілий шар. У результаті відбувається відновлення природного епідермісу зволоженості шкіри, внаслідок чого вона отримує пружність і молодість.

Ще абсолютно недавно єдиною операцією для чищення пір був машинний пілінг. В сьогоднішні дні експертами визнано, що особливо дієвою вважається чистка обличчя ультразвуком. Зараз фактично у всіх косметологічних закладах присутні ультразвукові конструкції, виконують дуже багато функцій для чищення пір ультразвуком. Експлуатація ультразвуку призведе до мікровібрації шкірного покриву обличчя, робить краще гемодинаміку в тканинах, також активізуючою обмін речовин. Це, в свою чергу, сприяє виробленню колагену і еластину, що збільшує еластичність шкіри. Внаслідок фізико-хімічних впливів ультразвуку для чищення личка, перебудовується внутрішньоклітинна конструкція шкіри, а незначне підняття температури, лише на два градуси, сприяє прискоренню окислювально-відновлювальних дій. В центре красоты Slim в розділі Ультразвукова чистка ви дізнаєтеся, як проходитиме процедура чистки обличчя.

Підсумок сказаного або показання до застосування даної процедури:

розширені пори;
зів’яла або тьмяна шкіра;
в’яла шкіра (стареча) ― знижений тургор;
чорні точки.

Протипоказання при чищенні ультразвуком

Незважаючи на очевидні переваги, чистка обличчя ультразвуком має ряд протипоказань. Не радиться проводити людям, страждаючим дерматологічними, серцево-судинними хворобами, і невралгією зовнішнього нерва. Ще вона протипоказана жінкам в положенні (вагітність у будь-який строк), тим, хто не так давно переніс щелепно-лицьову хвороба. Також є протипоказання чищення особи ультразвуком якщо є онкологічні захворювання або гострі запальні процеси гнійного характеру.

Як роблять ультразвукову чистку обличчя

Метод виконання чищення ультразвуком досить зручний, і є абсолютно безболісним. Він злегка усуває старі клітини, оновлюючи поверхневий епідерміс, і не залишає червоності, синців. При цьому контури обличчя стають більш точним, а дрібні зморшки зникають. Ультразвукову чистку рекомендується проводити представницям слабкої статі з сальної і проблематичною шкірою, має тьмяний тон особи і невеликі косметичні вади. Для людей із сухою шкірою потрібні додаткові зволожуючі маски або крему для личка. Також це вважається чудовою профілактикою старіння. Використовуючи ультразвукову чистку періодично в побутових умовах, можливо, досягти більш найглибшого проникнення косметичних засобів всередину шкіри.

Нерідко чистка личка ультразвуком сопутствуется впровадженням в шкіру поживних елементів, масажем або лімфодренажем. Дані операції проводяться тієї ж установкою, змінюючи розпорядок її функціонування. Попередньо перед проведенням кожної чищення особи ультразвуком розігрівати шкірний покрив немає потреби. Її елементарно обробляють косметичним очищувальним засобом за допомогою ватного диска. Далі на шкірний покрив обличчя наносять особливий гель, який припадає провідником і сприяє відлущуванню відмерлих клітин. Процедуру здійснюють специфічним пристроєм — ультразвуковим скрабером. На шкірний покрив діють ультракороткі хвилі, які доводять до мікровібрації тканин шкіри.

Водячи по області особи наконечником агрегату, в ході операції косметолог усуває з площини шкіри не тільки забруднені клітини, але і всілякі забруднення. В результаті сильно змінюється зовнішній вигляд шкіри обличчя, і вона отримує молодість і шовковистість. У запущених варіантах, коли на шкірному покриві присутні вугри, а пори надзвичайно закупорені, додавання до чудової ультразвукової чищення особи слід вживати мануальний вплив. Після цих операцій потрібно виконати заходи, розслаблюючі шкіру обличчя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України