Техно

Вибираємо підлогову сушарку для білизни

сушка для одягу
сушарка для одягу

Звичайно ж, краще всього сушити білизну на вітерці. Однак не завжди є така можливість – в особливості тих, що живуть у центрі міста та в будинках без балкона. У таких випадках, як правило, використовують натягнуті у ванній мотузки, але і це не завжди зручно. Вихід із ситуації простий і практичний – купити підлогову білизняну сушарку, благо у продажу є безліч моделей різних конфігурацій і ціни на них не “кусаються”. На що звернути увагу перед покупкою?

1. Підлогова вішалка краще всього виглядає в ванній, але можна поставити в будь-якому іншому приміщенні. В залежності від того, де саме ви плануєте встановити сушарку, зорієнтуйтеся з її розмірами – чи потрібна вам модель компактніша чи підійде більш великих розмірів. Інтернет-магазин компанії Shop.laris.ua пропонує своїм клієнтам сушки для білизни різних розмірів. На сайті http://shop.laris.ua/sushilki-dlya-odezhdy/ в розділі Сушки для одягу клієнти зможуть придбати сушки он-лайн. На сайті магазину діє он-лайн консультація.

2. Якщо в планах сушити багато білизни і часто, значить, вам корисніше отримати в господарстві підлогову сушарку з великою кількістю струн і з додатковими бічними крилами (розсувні сушарки).

3. Підлогові білизняні сушарки можуть бути виготовлені з різних матеріалів (алюмінієві, пластмасові, металеві) і мати різне покриття. Металеві сушарки, покриті спеціальними матеріалами проти іржі вважаються найбільш практичними, вони можуть бути оцинкованими або пофарбовані спеціальною порошковою фарбою. Така сушарка прослужить довго, особливо, якщо її характеристики доповнені якісними фізичними параметрами: вона буде досить стійка і витримувати необхідну навантаження. Особливу увагу хотілося б звернути на сушарки з пластмас – вони за визначенням не можуть забруднити іржею. Наприклад, Laris – виготовлена з твердих смол з унікальною технологією уприскування азоту. Сушарка Laris має елегантний вигляд, вона міцна і стійка, витримує велике навантаження і складе відмінну конкуренцію будь-якій металевій сушарці.

4. Наявність коліщаток дозволить легко переміщати сушарку без ризику подряпати підлогу.

5. У магазинах на підлогові сушарки для білизни ціни досить різні – залежить від розмірів, функціональних якостей, матеріалу і країни-виробника. Але ви завжди знайдете в асортименті підлогову сушарку, що відповідає вашим вимогам.

Зверніть увагу:
• Після використання сушарку легко скласти і прибрати, наприклад, у комору;
• у зимовий період сушіння білизни на сушарці допоможе зволожити повітря в приміщенні;
• на сушарку потрібно вішати добре віджату білизна, інакше на підлозі утворюються калюжі;
• підлогова вішалка відмінно підійде і для того, щоб провітрити подушки і ковдри.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України