Техно

Вибираємо машинку для стрижки волосся

Багато людей не люблять ходити по перукарським, сидіти в задушливих приміщеннях або стирчати в нескінченних чергах. Тому виникає ідея в покупці машинки для стрижки вдома, так як з’являється можливість підстригатися в домашніх умовах, а тим більше швидко і безкоштовно.

scarlett_sc-hc63c01_black_chrome_00

В розділі сайту allo.ua “Машинка для стрижки волос Scarlett” ви можете знайти великий вибір машинок даної марки. Але щоб ваш вибір був більш практичним та ефективним, радимо вам прочитати наступні поради щодо того, як вибрати машинку для стрижки волосся.

Залежно від принципу дії апарати бувають:

1. Роторні

2. Акумуляторні

3. Вібраційні

Роторні, серед трьох варіантів є найпотужнішими. Потужність сягає від 20 до 45 Вт Вони справляються з волоссям різної довжини і густоти. Але за ціною цей пристрій буде трохи дорожче.

Акумуляторні не відрізняються високою потужністю, їх потужність досягає до 12 Вт При роботі вона не видає ні вібрацій, ні шуму. Працювати може як від мережі, так і від акумулятора.

У вібраційних – максимальна потужність 15 Вт При роботі пристрою видають вібрацію і шум.

Існують так само різні типи машинок:

1. Універсальна – машинка для простої стрижки волосся, нею можна так само надавати волоссю різну форму. Може включати в себе різні насадки.

2. Для вусів і бороди – призначена для догляду за волоссям на обличчі.

3. Тример – прилад для делікатного роботи у вухах і носі.

Пристрої можуть бути з різним харчуванням:

1. Від мережі – дозволяє не звертати увагу на час. Пристрій більш підходить для домашнього користування, бо розетки завжди під рукою.

2. Автономна – розрахована приблизно на 40 хвилин роботи без зарядки. Перевагою цієї конструкції, є відсутність шнура, що дозволяє позбутися від обмежень у переміщенні.

3. Суміщене харчування – цей прилад один з найдорожчих.

Матеріалом, з якого виготовляються прилади, найчастіше є хромосодержащего сталь, іноді кераміка. Більш поширеною все ж є нержавіюча сталь.

Зверніть увагу на комплект додаткових комплектуючих, які йдуть разом з машинкою. Чи є насадки необхідної висоти або для певних операцій, засоби для змащування або чищення, додаткові деталі або акумулятори. Крім комплектації, слід врахувати, чи є можливість працювати в декількох режимах, якщо це буде потрібно.

При покупці, приділіть належну увагу розгляду всіх параметрів у кожній, що цікавить вас машинці. Не потрібно боятися трохи переплатити, оскільки це обов’язково зіграє свою роль при подальшому використанні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.