Подорожі

Що таке Buff? Як носити бафф?

Бафф (Buff) – це багатофункціональний головний убір, призначений для захисту від несприятливих природних факторів: вітру, сонця, холоду і пилу. Сама назва головного убору «Баффі» є ім’ям прозивним і походить від найменування американської компанії Buff®, яка перша представила цей продукт світу в 1992 році. Сьогодні Баффі називають ціле сімейство головних уборів: бандани, косинки, піратки та інші.

Бафф
Бафф

Різновиди Баффів

Сучасні баффи випускаються в двох основних форм-факторах: еластичні безшовні шарфи (нагадують відрізаний рукав светра) і шарфи з капюшоном. Такі баффи ви можете знайти на сторінках інтернет-магазину Штуки. В розділі http://shtuki.ua/clothes/buffs.html ви можете вибрати оптимальний для вас бафф. Є різні форми та різне пошитття.

Різноманітність забарвлень Баффів вражає уяву: від строгих однотонних, до веселеньких різнокольорових або брендованих моделей. Систематично на ринку з’являються баффи із забарвленнями від іменитих дизайнерів або присвячені якому-небудь пам’ятного події.

Крім того, баффи можна умовно розділити на дві великі групи: виготовлені переважно з синтетики і виготовлені з натуральних матеріалів. Синтетичні – швидше сохнуть, але так само швидко набувають яскраво виражений запах поту, а баффи з натуральних матеріалів повільніше сохнуть, але довгий час залишаються без запаху.

Як носити бафф?

Правильна відповідь: як душі завгодно. Бафф можна використовувати в якості шапки, шарфа, бандани, балаклави, маски на обличчя, пов’язки на лоб від поту, піратки. Дівчата носять баффи також як діадеми, косинки або навіть гумки для волосся.

Суб’єктивна думка

Досить тривалий час я вважав, що бафф не варто тих грошей, які за нього просять. Погодьтеся, запитувати 20-50 доларів за незрозумілий шматок тканини з привабливим малюнком – це чи не нахабство. Так було до тих пір, поки моя найдорожча подружжя не вмовила мене купити їй таку штучку. Само собою, я тут же натягнув цей бафф собі на голову і поїхав кататися.

Різновиди баффів

Треба сказати, що в той день було досить прохолодно і вітряно. Зазвичай в холоди я ката в теплому підшоломник, який, однак, ніяк не захищає шию. А тут виявилося, що бафф за рахунок своєї еластичності легко замінює підшоломник і шарф одночасно. Більш того, матеріал, з якого він виготовлений, ефективно відводить вологу, «дихає» і зберігає тепло, так що через 10 хвилин я геть забув, що у мене на голові одягнений тканинний «презерватив». Коротше, кататися в Баффі – одне задоволення!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.