Техно

Вибираємо 3G модем

Вибираючи 3G модем для стаціонарного ПК або якого-небудь іншого пристрою, Ви можете зіткнутися з низкою моментів. Зокрема це стосується вибору 3G модема для ноутбука. Сьогодні є величезний вибір модемів на всі смаки і розміри, але не кожен буде зручним і придатним для Вашого комп’ютера.

Варто спочатку для себе вирішити, які саме характеристики для Вас найбільш важливі в модемі. Можливо це швидкість (в Україні найвищу швидкість надають провайдери CDMA, такі як Інтертелеком і Peoplenet). Або ж Вам потрібна стабільна робота по всій території країни (це стандарт GSM). А може Ви потребуєте і в швидкості і в повному покриття – для таких випадків є двох стандартні модеми.

Для ноутбуків підходять як USB Модеми так і Wi-Fi Роутери.
USB модеми зручні тим, що вони маленькі і компактні. Часто їх можна переплутати зі звичайною флешкою. Вони дуже мобільні і Ви без проблем можете взяти їх з собою, підключаючись до мережі в будь-якій частині міста. Також Ви звільняєтесь від проводів і кабелів.

Wi-Fi Роутери такі ж мобільні, як і USB модеми, хіба що трохи більше. Але це не заважає Вам носити його в кишені або в сумці і постійно користуватися високошвидкісним інтернетом. Середня автономність роботи роутера становить 3-4 години, але цього цілком достатньо, адже ноутбук при активному користуванні працює приблизно стільки ж.

Вибираючи 3G модем варто звертати увагу на технічні характеристики, ціну, і зовнішній дизайн. На сайті 3gstar.com.ua ви знайдете великий вибір модемів 3G. Спеціалісти компанії допоможуть вам у виборі модему. Також ви можете на сторінці сайту переглянути характеристики обладнання, які вам запропонують. Якщо Ви не особливо розбираєтеся в технічних характеристиках модемів, тоді без проблем можете зателефонувати нашим фахівцям, які допоможуть підібрати Вам найбільш підходящий і якісний варіант. Але варто також відзначити деякі нюанси: швидкість прийому і передачі даних (зараз, найчастіше все ж моделі володіють дуже хорошими показниками); додаткові характеристики (це можуть бути роз’єми під зовнішню антену, які значно збільшать швидкість, там де покриття буде слабке); інтерфейс модему (це може бути USB, що саме по собі плюс, адже це універсальний роз’єм; PCMCIA – слот, який був популярний раніше, але залишився на деяких застарілих ПК і ноутбуках; Wi-Fi – всім відома сьогодні технологія, деколи може створювати перешкоди для електронної техніки.

Часто буває так, що читаючи якісь характеристики модему, Ви можете звернути увагу на якісь нововведення, які при роботі не мають особливого значення. Але при цьому це досить серйозно позначається на ціні. Висока ціна – це не показник якості, але і дешевий модем це не варіант. Не варто економити, купуючи 3G модем, варто вибирати ту модель, на яку фірма, що продає його, надасть гарантію і поручиться за якість.

Дизайн модему також іноді сприяє його функціональності. Є модеми з портом USB, який обертається і ховається в корпус, що саме по собі досить зручно. Погодьтеся, завжди приємно мати сучасний, стильний гаджет виконаний з якісного матеріалу.

Купувати USB Модем або Wi-Fi Роутер – вирішувати Вам, але тепер Ви зможете врахувати найбільш вагомі аспекти даних пристроїв і підібрати дійсно те, що буде влаштовувати Вас за всіма параметрами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України