Авторські статтіУкраїнське військо

На Харківщині воїни-артилеристи успішно виконали бойові стрільби. Фото

На Харківщині, військовослужбовці гаубичного самохідно-артилерійського підрозділу окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України успішно виконали бойові стрільби штатним пострілом зі 152-мм самохідних артилерійських установок типу 2С3 «Акація».

Заходи з бойової підготовки відбулися на загальновійськовому полігоні в рамках тактичних навчань. Так, згідно з задумом керівників занять, підрозділ було піднято за тривогою для здійснення маршу у заданий район. Офіцери провели артилерійську розвідку, здійснили відповідні розрахунки, які довели до підлеглих для ураження цілей на відстанях до 7 кілометрів.

За словами командира гаубичного самохідно-артилерійського підрозділу, військовослужбовці діяли в умовах, максимально наближених до бойових. Керівники занять — учасники АТО, постійно давали різні ввідні в ході проведення польового виходу для оволодіння солдатами професійних навичок. До того ж, сильний вітер та дрібний дощ лише ускладнювали процес виконання бойових завдань для мобілізованих новобранців.

У підсумку полігонного вишколу, особовий склад гаубичного самохідно-артилерійського підрозділу окремої механізованої бригади отримав загальну оцінку «добре».

— Бойові стрільби стали фінальним акордом у спеціальні підготовці наших артилеристів. При цьому, заняття проводилися із воїнами, призваними під час крайньої хвилі мобілізації. Приємно констатувати, що етапи бойового залагодження даний підрозділ пройшов дуже результативно і «Боги війни» повністю готові до протистояння з ворогом, — зауважив начальник штабу — перший заступник командира окремої механізованої бригади.

Міністерство оборони України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh