Авторські статті

Виборці Шевченківського району Києва повернули Пилипишину його гречку, аби він нею нарешті нажерся!

15 січня 2014 року у Верховній Раді України під час складання присяги народного депутата обраними на повторних виборах у п’яти так званих “проблемних округах” депутати-свободівці закидали Віктора Пилипишина гречкою. Як розповів народний депутат України, голова Київської “Свободи” Андрій Іллєнко, закидати цього махінатора і фальсифікатора виборів крупою – ідея народна, бо він та йому подібні “депутати” – злочинці і не заслуговують бути представниками громадян України у Верховній Раді.

Андрій Іллєнко підкреслив: Пилипишина та йому подібних під час так званого “складання присяги” охороняли депутати-бойовики від Партії регіонів, що очевидно засвідчує – ці особи працюватимуть на партію влади. А закидати крупою цих боягузів, які навіть побоялися вийти за трибуну, – символічний жест громади, яка повернула гречку фальшувальникам.

“Складати присягу на парламентську трибуну вийшов Леонід Даценко, навіть Поплавський не побоявся. А ось Пилипишин та решта йому подібних побоялися і складали присягу в оточенні бойовиків-“регіоналів” – це свідчить, що вони боягузи і, без сумніву, надалі працюватимуть в унісон із провладною більшістю.

Ідея закидати гречкою Пилипишина – народна. Ми не ставили собі за мету не дати їм скласти присягу, мета була показати, що ці особи не заслуговують на повагу, бо є фальсифікаторами. Сьогодні ми повернули Пилипишину ту гречку, якою він двічі “засівав” 223-й виборчий округ у Києві, здійснював масовий підкуп виборців. Громада повернула йому цю крупу, аби він нею нарешті нажерся досхочу. Цій особі не місце у парламенті – його місце за ґратами! Сподіваємося, що йому перший день роботи у Верховній Раді запам’ятався; якщо він тут з’являтиметься і надалі, ми продовжуватимемо у тому ж дусі, бо це – ганебний фальсифікатор, особа, яка несправедливо й незаконно перебуває в парламенті і не має жодного права представляти тут громаду Шевченківського району Києва”, – заявив Андрій Іллєнко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.