Авторські статті

Європа – єдине рішення для українців

По-перше, після довгих і утомливих переговорів і приніс розчарування відмови президента Віктора Януковича ЄС може кинути українців і їх прагнення до Європи на розтерзання купці олігархів з їх покровителем Путіним.

Якщо Європа дозволить чеченському м’ясникові продовжити свій імперіалістичний проект відновлення радянської імперії (він сам назвав розпад СРСР головною «геополітичною катастрофою ХХ століття»), то тим самим вона зробить ще один крок до того, щоб стати бездушною і далекою від бажань людей бюрократичною системою. Вона підкріпить точку зору всіх антиєвропейські настрої людей і внесе внесок у те, що деяким вже представляється як неминучість: входження до Європейського парламенту ворогів Європи та демократії.

По-друге, Європа може піти наперекір Москві і підтримати українських демократів, які з усіх сил борються за те, щоб їх країна не занурилася в диктатуру і не стала в очах всього світу нової Білорусією.

У цьому випадку вона могла б повернути собі цивілізаційний порив шляхом утвердження демократії і вірності основоположним цінностям, які тягнуть до себе народи. Цей порив буде відчуватися і всередині ЄС, зокрема в Угорщині та Греції, і означатиме відновлення віри народу в європейський проект.

Майдан – символ боротьби

Підтримати українських демократів означає допомогти їм зберегти «Республіку Майдан» так довго, як це можливо.

Насамперед, тому що вона задіє цілий ряд складових демократичного суспільства, які наочно демонструють можливість його реалізації: загальний простір братства та солідарності, де держава належить усім, а його служби (від опалення житла до переробки відходів) ефективно працюють, де всі можуть їсти досхочу , де захищається свобода слова і преси, де кожному знайдеться місце, а громадянське суспільство живе активним життям.

Крім того, саме існування «Республіки Майдан» приносить людям захист від репресій і насильства з боку поліцейського апарату.

Для її збереження знадобиться політична підтримка і зокрема поїздки до Києва політичних діячів і представників громадянського суспільства, увагу міжнародних ЗМІ та фінансова допомога.

З листопада минулого року українці не покидають київський майдан Незалежності, щоб відстояти своє право на вступ до Європи і висловити невдоволення президентом, який виступає за зближення з Росією. Чи поступиться український народ під тиском політичної влади?

Сьогодні в Києві вирішується частина майбутнього всієї Європи.

Жорстокі поліцейські репресії проти студентів дали вирішальний поштовх руху «Евромайдан», і хоча його різні складові домагаються глибинних змін у політичній системі, відправною точкою і основою всьому стало прагнення до Європи. #Orange

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України