Новини

Вибір міського рюкзака

k15-808-1l-800x800 В сучасному світі залишається все менше місця класичних кейсів, портфелів і саквояжів. Їх витісняють зручні рюкзаки для міста, забезпечені всім необхідним для активної людини. У міських рюкзаках на відміну від туристичних моделей, цілком комфортно носити документи, книги, журнали та іншу макулатуру без побоювань пом’яти. Також все частіше міські моделі рюкзаків передбачають наявність кишень для сучасних гаджетів і природно, ноутбука.

Міські рюкзаки бувають самих різних забарвлень, форм і розмірів. Можливо ви захочете купити рюкзак для міста більш яскравий і помітний, тоді просто перейдіть в розділ: городские рюкзаки, та обирайте хоч голубоватий, хоч червоний, хоч в клітинку. Фахівці нададуть вам кваліфіковану консультацію по виборі рюкзака і підберуть те що потрібно саме вам.

 

Практично всі провідні виробники аутдор спорядження включили в свій асортимент моделі рюкзаків для міста. Спираючись на досвід і наявні технології, їх продукція виходить більш ніж зручною. Особливо якщо врахувати, що в міських джунглях вага рюкзака може бути не менша, ніж за межами міста.

Хочеться також нагадати, що у міському громадському транспорті прийнято рюкзаки знімати. Для зручності перенесення в метро можна купити міський рюкзак з додатковою ручкою на торці, завдяки якій він перетворюється на звичайну сумку-портфель.

kite_and_more_k15-942-1l-800x800

 

Практичний рюкзак для міста та подорожей можна підібрати в “інтернет-магазині Grizzly”, він може бути виконаний і в ретро стилі. Створений спеціально для цінителів функціонального спорядження, намагаються слідувати сучасній міській моді. Рюкзак Jack Wolfskin Woodford виконаний у формі класичних моделей, використовуючи при цьому сучасну фурнітуру та матеріали. Для його пошиття використовується дуже міцна поліестерова тканина Full Dull 600D, отримана від вторинної переробки пластикової сировини. При цьому її структура плетіння імітує бавовняне полотно з метою відтворити зовнішній вигляд брезентових рюкзаків з минулого. Також в Jack Wolfskin Woodford використовуються посилення і вставки з штучної шкіри Micro Suede з бархатистою поверхнею “під замшу.”

0167-001

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України