Новини

40% британських жінок вважають, що технологія VR може зробити секс більш приємним

Нове дослідження припускає, що люди стають більш сприйнятливі до використання віртуальної реальності, щоб здійснювати сексуальні фантазії. Результати показали, що 16 відсотків жінок з Великобританії хотіли б займатися сексом у віртуальній реальності, а 40 відсотків думали, що технологія може зробити секс більш захоплюючим і приємним.

Дослідження, проведене в Стокгольмі, передбачає що британці люблять секс навіть більше, ніж соціальні медіа, при цьому 95 відсотків учасників сказали, що вони б відмовилися від соціальних медіа заради сексу. Група поспілкувалася з 2,618 жінками у віці від 17 до 50 років про їх сексуальні уподобання, та спитала, чи будуть вони будуть сприйнятливі до різних технологій у спальні.

П’ятнадцять відсотків сказали, що вони в даний час використовують додатки, щоб знайти сексуальне задоволення, в той час як 20 відсотків сказали, що вони хотіли б використовувати соціальні медіа для сексуального збудження. Секс іграшки були дуже популярні серед учасників, так як 63 відсотків використовують або хотіли б використовувати ці пристрої.

Доктор Еліна Берглунд, провідний автор дослідження сказала: “Британці люблять технології і думали про їхнє використання, коли справа доходить до сексу. Майбутні технології, такі як віртуальна реальність, інтелектуальні секс-іграшки і штучна шкіра, стають частиною нашого повсякденного життя”.

Доктор Труді Барбер, викладач у школі виконавських мистецтв в університеті Портсмута, сказала: “Віртуальна реальність і сексуальний фітішизм обговорювалися протягом досить тривалого часу. У середовищі VR ви можете досліджувати як можна більше типів сексуальної взаємодії, так як є люди, які вигадують і створюють їх”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України