Авторські статті

«Ви тут сидите, а я на Майдані стою. Тому не чіпайте»

Рома, 14 років, належить до ромів. На Майдані з перших днів. Хлопчик з Київської області, спочатку дивився на події вдома по телебаченню, а потім вирішив їхати. Допомагає охороні, приносить чай на барикади, воду у намети, рубає дрова. Але що цікаво. 

Рому періодично забирає міліція, передає соціальним службам і ті доставляють його додому, віддають батькам. А хлопець знову тікає до Києва на Майдан і так щоразу. Батьки вже звикли і не хвилюються, бо тут ще є його 25-річний двоюрідний брат.

Він слідкує, щоб з ним було все нормально. Родина у Роми велика. 2 рідних сестри і 5 рідних братів. Поговорила з кількома людьми на Майдані про хлопчика. Усі про нього говорять тільки хороше. 

Тут слідкують, щоб він часто мився, їв і був у теплому одязі. Від соціальних служб його теж не приховують, але щоразу це закінчується повернення Роми на Майдан.

Хлопець каже, що його вже викликали до директора школи через пропущені заняття. На що той відповів: «Ви тут сидите, а я там стою. Тому не чіпайте». І що на це скажеш? Говорить, що не піде з Майдану, поки той не досягне своєї цілі.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

7 коментарів

  1. Какая чушь! Надо в школу ходить, учиться а не бомжевать, хотя для цыган это нормально, ужас…

      1. Бгееее, каклишка, я смотрю, у тебя сосательный инстинкт – основной. На кожаных трембитках поигрываешь?

    1. Господин хороший – это новое поколение, они в отличие от вас кланяться всяким засранцам и сопли жевать не будут!

      1. Да, жевать сопли, может и не будут. Зато будут жевать залупу Штефана Фюле и мудянку госпожи Нуланд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.