Авторські статті

Продати себе – то повія, а назвати себе рабом – то вмерти

Тільки нещодавно, побачивши біля барикад Євромайдану двох, мирно гуляючих, похилих людей з “антимайданівськими” стічками, (що трохи шокувало мене, тим не менш), я замислився щодо Антимайдану (не про те, хто там стоїть, не про те, хто їх зібрав, і по скільки їм платять – це більш-менш відомо..замислився про саму сутність його). 

Так от про що я. Через актуальність, в наш час, слова “Майдан”, багато людей вже не вживають слово, яке також є символом нашої з вами боротьби, а саме – “Незалежності”.. Майдан Незалежності.. Бо наша країна є вільна, незалежна ні від кого, і незалежна від будь-якої верхівки влади..

Наша люба Вкраїна – НЕЗАЛЕЖНА… Тепер подивимося трохи з іншого боку на тих проплачених провладників. Якщо ми – це Майдан Незалежності, то вони, власне, Антимайдан Незалежності. Тобто…кхм…такий собі “Майдан Рабів”? Вони раби не тільки в наших очах, а і в своїх, бо назвали себе таким чином. Хоча мені бридко думати, що хтось може продати себе за пару сотень, бридкіше все ж таки стояти, назвавши себе рабом…

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України