Продати себе – то повія, а назвати себе рабом – то вмерти

Тільки нещодавно, побачивши біля барикад Євромайдану двох, мирно гуляючих, похилих людей з “антимайданівськими” стічками, (що трохи шокувало мене, тим не менш), я замислився щодо Антимайдану (не про те, хто там стоїть, не про те, хто їх зібрав, і по скільки їм платять – це більш-менш відомо..замислився про саму сутність його). 

Так от про що я. Через актуальність, в наш час, слова “Майдан”, багато людей вже не вживають слово, яке також є символом нашої з вами боротьби, а саме – “Незалежності”.. Майдан Незалежності.. Бо наша країна є вільна, незалежна ні від кого, і незалежна від будь-якої верхівки влади..

Наша люба Вкраїна – НЕЗАЛЕЖНА… Тепер подивимося трохи з іншого боку на тих проплачених провладників. Якщо ми – це Майдан Незалежності, то вони, власне, Антимайдан Незалежності. Тобто…кхм…такий собі “Майдан Рабів”? Вони раби не тільки в наших очах, а і в своїх, бо назвали себе таким чином. Хоча мені бридко думати, що хтось може продати себе за пару сотень, бридкіше все ж таки стояти, назвавши себе рабом…

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh