Авторські статті

Матір трьох дітей написала листа до “Правого секрору”

Слава Україні! Правий сектор, пише вам мама 3 дітей! Наша сім’я повністю підтримує Вас. Ви Наш “Цвіт Нації”. Вчора мій чоловік мав розмову з беркутівцями, що були в Києві! Надзвичайно зазомбовані вівці! Себе вважають непереможними, а нас за стадо яким керують барани. Першим їхнім питанням було “Чому ви йшли до ВР?”. Чому не йшли на Межигір’я!

Rажуть 19 січня всі сили були зібрані в урядовому кварталі, біля “золотого унітазу” нікого не було крім ДАІ. Не вмовляйте перейти їх на сторону людей, вони будуть стояти до останнього, будуть захищати цю владу. За останніх 12 років їх обіцяли розформовувати 4 рази, а потім приходив новий Президент і для них завжди знаходилась брудна робота. Вони стерв’ятники.

На рахунок Франківської Альфи, так дійсно вони відмовились їхати на Київ, і їх ніхто не звільняв, вони просто відсторонені тимчасово від своїх обов’язків. мій чоловік ходив майже тиждень блокувати військову частину, в той час військові по одному були виведені з військової частини і відправлені на Київ, так що це неефективні методи.

Якщо можете об’єднайтесь біля Гриценка, досить розумна людина, бачить ситуацію далеко на перед. Навіть якщо прийде опозиція до влади, ми нічого не змінимо, так поміняємо одних олігархів на інших. Я так боюся, що винними зроблять Вас, що вами виторговуватимуть посадові крісла.

Ніхто не відповість за вбитих, хоча всі (беркут) зають що кожен з них робив (Хто бив, хто знімав)… Вони всі є співучасниками. Ви наша гордість, ми вами пишаємось. Зміна є. Мій син, постійно грає в гру- де захищає людей від “беркуту.” Борітеся – поборете. Нехай Вам Бог помагає!

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України