Ви боїтесь народу більше, аніж не виконати наказ

Шановні, я сидів і згадував що сталося з нашою країною за 2 місяці, і переглядаючи певний матеріал, знайшов дещо цікаве. Приблизно в період з 01.12.13-16.01.14 беркут та беркутолюбці вигукували “Був би приказ, розігнали відразу”, “Та ми той майдан розірвемо вщент”. А після подій на Грушевського вони закрили свій писок і почали казати що ми з вами фашисти, і вони запевняють що вони самі нещасні люди на планеті.

Так мені цікаво, що таке хлопці? Ви вважаєте що у листопаді розігнали пенсіонерів та дітей, так можна залякати всю країну? Чого ж ви не вигукуєте цих лозунгів, що і раніше? А я відповім: “Ви боїтесь народу більше, аніж не виконати наказ”

Ми переможемо! Слава Україні!

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh