Авторські статті

Наступний етап Революції Гідности буде національно визвольним – це буде боротьба за нашу державність

2 лютого 2014 року в Києві на Майдані Незалежности відбулося десяте Народне віче в рамках Революції Гідности. Понад сто тисяч українців вимагали від режиму звільнити усіх затриманих активістів та негайно провести повне перезавантаження влади – призначення президентських та парламентських перевиборів.

Уже традиційно віче розпочалося із молитви. Опісля до майданівців звернулися активісти Автомайдану, громадські діячі, політики та лідери опозиції. Виступаючи перед громадою, Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок наголосив, що боротьба триває і треба посилювати тиск на владу та розширювати другий фронт протестів у всіх регіонах України.

“Злочини проти українців, які робить влада, мають отримати справедливе покарання. За цей час протестів Україна і світ побачили нутро цієї бандитської влади – побачили викрадення людей, побачили катування, побиття студентів, жінок, старших людей. Усі побачили, що режим Януковича не гребує нічим, аби зберегти владу. У них у голові зовсім инше бачення того, як має розвиватися суспільство. Що зараз влаштовують у Харкові? – Український фронт! З ким вони мають намір боротися? З окупантами? Хто у цій країні окупанти? Виходить, що українці на своїй землі окупанти. Вже був у нашій історії період, коли 18-го року Кремль у тому ж Харкові організовував українську совєцьку соціялістичну республіку, а згодом – інтервенція, яка втопила у крові Київ та знищила українську державу. Ось це та паралель, яку варто пам’ятати, бо наступний етап Революції Гідности буде національно визвольним – це буде боротьба за нашу державність.

Кремль не спить і намагатиметься скористатися нестабільною ситуацією в країні, політичною кризою. Вони і зараз постійно підпирають режим Януковича. Звідси і терор та знущання влади над людьми, які відбуваються зараз в державі. Москва вичікує найсприятливішого моменту, аби зорганізувати розкол в Україні та зруйнувати територіяльну цілісність держави. Маємо пам’ятати, що Москва не дивитиметься спокійно на те, що українці стають великою нацією, яка відстоюватиме свої права і не боїться боротьби. Тому нам треба стати державниками і розуміти, що наступний етап боротьби – не тільки боротьба проти Януковича, за зміну системи влади, повернення до Конституції 2004 року. У першу чергу маємо пам’ятати, що це так само боротьба проти інтервенції Москви, яка зацікавлена в розколі України. Тому зараз одне з основних завдань – прорвати інформаційну блокаду на сході України і розвіювати міт про нібито можливість початку громадянської війни. Треба зробити усе для того, щоби брат не пішов на брата. Зараз не боротьба між людьми, громадянами – це протистояння між народом України і бандитською, злочинною українофобською владою, яку підпирає Кремль. Це правда, і ми маємо її доносити до наших братів та досягнути перемоги”, – підкреслив Олег Тягнибок.

Лідер націоналістів також наголосив, що катів народу буде, без сумніву, покарано, і жоден негідник не уникне покарання.

“Катів буде покарано. Вже є добрий сигнал із М’юнхена. Невдовзі має бути створено міжнародну слідчу комісію. Має бути покарано всіх, хто викрадав людей, всіх, хто катував та мордував українців, нищив автомобілі, всі убивець. Наші провідні юристи, міжнародники розпочали збір документів про катування та мордування, викрадення людей для подання до Гаазького трибуналу, оскільки ці злочини підпадають під юрисдикцію цієї міжнародної інституції.

Ця банда має пам’ятати, що у Польщі, Литві зараз судять тих спецпризначенців, які 25 років тому били мирних людей. І суд, і кара обов’язково не мине тих, які сидять поки що на Печерських пагорбах.

Боротьба триває, і наступний тиждень надважливий – треба розширювати другий фронт по областях. До того часу, поки не буде зреалізовано вимог Майдану, ми не маємо піти звідси. Наше прагнення – повне перезавантаження, нова Конституція, захист від можливої зовнішньої окупації. Це наші завдання, і ми їх досягнемо. Ми єдині, і тому разом переможемо”, – зазначив Олег Тягнибок.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України