Авторські статті

Бізнес-оборудки української влади – це не тільки нечесно зароблені, але й криваві гроші

Лідер “УДАРу” Віталій Кличко звернувся до високопосадовців Європейських країн з тим, аби вони перекрили можливості використовувати західну фінансову систему для бізнес-оборудок української влади. “Це не тільки нечесно зароблені, але й криваві гроші”, – підкреслив Віталій Кличко, виступаючи на 50-й Мюнхенській конференції з питань безпеки.

Він відзначив, що Янукович і його оточення протягом двох місяців намагаються не помічати протести мільйонів людей і не чути їхніх вимог, що призвело до радикалізації протистояння.

Лідер “УДАРу” додав, що під тиском Януковича провладна більшість ухвалила так званий закон про амністію у редакції, яка тільки підвищує градус напруги в українському суспільстві. “Знову на країну насунулась цілком реальна загроза застосування сили з боку режиму Януковича”, – підкреслив Кличко.

Лідер “УДАРу” зазначив, що тиск на владу зростає, і режим Януковича почав хитатись. “Ми продовжуємо наполягати на здійсненні наступних кроків: безумовне звільнення усіх затриманих людей; відновлення дії Конституції України 2004 року, яка передбачає деконцентрацію влади; зміна виборчого законодавства і проведення президентських та парламентських виборів під пильним міжнародним контролем”, – наголосив політик.

Кличко підкреслив, що відмова чинної влади іти шляхом справжнього, а не фальшивого діалогу призведе до подальшої ескалації напруги і загрожує сплесками насильства.

“Народ України довів, що він здатен захистити свій європейський вибір, незважаючи на репресії. Українці вийшли на протест під прапорами Європейського Cоюзу, тому що більшість з нас прагне запровадження європейських цінностей в Україні. Однак режим Януковича відчув в європейському виборі загрозу основам своєї влади – корупції, терору і безвідповідальності. Тому 30 листопада було по-звірячому розігнано абсолютно мирний протест. Українці, напевно, першими у Європі пролили свою кров за європейську ідею”, – сказав Віталій Кличко.

Він відзначив, що мета демократичних сил України – повернути державу до Європи шляхом реформ економіки, судової, адміністративної, податкової систем, системи управління і самоврядування.

У рамках 50-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки Віталій Кличко зустрівся з Генсеком ООН Пан Гі Муном, сенатором Джоном МакКейном, держсекретарем США Джоном Керрі, помічником держсекретаря Вікторією Нуланд, головою Європейської Ради Германом Ван Ромпеєм. президентом Швейцарії Дідьє Буркхальтером, міністром закордонних справ Франції Лораном Фабіусом, міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, міністром закордонних справ Австрії Себастіаном Курцом та іншими високопосадовцями.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України