Життя

Втрачене в США кільце через 47 років знайшли в лісі в Фінляндії. Рано чи пізно все втрачене знайдеться

Мешканка США Дебра Маккенна отримала поштою кільце, яке майже півстоліття тому втратила в американському місті Портленд. На превеликий подив жінки, ювелірний виріб був знайденим в лісі в Фінляндії. Про незвичайну подію повідомляє The Guardian.

У 1973 році свій випускний перстень Дебре перед тим як вирушити в коледж подарував її майбутній чоловік Шон. Вона тоді все ще навчалася в школі. У той же рік дівчина вирушила з Шоном в торговий центр в Портленді, і втратила оздобу – зайшла в туалетну кімнату і забула кільце на умивальнику.

«Я зняла кільце, щоб вимити руки, а коли повернулася за ними, то його на місці вже не виявилося. Я залишила свій номер телефону в магазині, якщо кільце знайдеться, але зі мною так і не зв’язалися», – розповіла вона.

Через десятиліття предмет у себе на батьківщині знайшов Марко Саарінен, коли з металошукачем прочісував ліс в містечку Кааріна на південно-заході Фінляндії. Він зауважив гравіювання на кільці «Середня школа Морзе» і зв’язався з асоціацією випускників навчального закладу. Вони визнач власника аксесуара з вигравіруваними ініціалами «S. M.» і дату випуску. В подяку співробітники відправили Саарінену фірмову футболку з емблемою школи.

Відкривши міжнародну посилку Дебра розплакалася.

«У світі, де стільки негативу, так зворушливо усвідомлювати, що є достойні люди, які докладають зусиль, щоб зробити все правильно і доставити радість іншим. Це хороші люди, і потрібно, щоб їх було більше», — сказала 63-річна американка.

Вона додала, що не знає, як кільце могло виявитися на фінській землі.

За минулі роки подружжя народили трьох дітей і встигли поняньчити двох онуків. У 2017 році Шон помер від раку після тривалої боротьби з недугою.

«Я щаслива, що доля дозволила мене з такою чудовою людиною. Знайдений перстень для мене символ смирення з болем від його відходу і послання, що рано чи пізно все втрачене знайдеться», – сказала Дебра.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України