У Великобританії закрили п’ять абортивних клінік

Закрили один із провідних британських абортивних центрів, яким керує світовий гігант цієї галузі – організація «Marie Stopes International». Клініка в Бірмінгемі ще два роки тому була четвертим за величиною цього типу центром у Великобританії, з кількістю понад 6 тис. абортів, зроблених лише у 2018 році. Її закрили через численні повідомлення про порушення в галузі охорони здоров’я.

Осередки pro-life повідомляють про закриття ще чотирьох центрів «Marie Stopes» у графстві Західний Мідленд, йдеться про клініки в Бірмінгемі, Нанітоні, Сандвеллі та Вулвергемптоні. Вони втратили доступ до відшкодування коштів своєї діяльності з державних ресурсів у межах національної системи охорони здоров’я задля конкурентної абортивної організації, яка також провадить низку абортивних клінік у цьому регіоні.

Провідна на Островах організація pro-life, Асоціація захисту ненароджених дітей, цитує фінансовий звіт «Marie Stopes International» за останні п’ять років, який подає квоту в розмірі 44 млн фунтів підтримки з боку Департаменту міжнародного розвитку, британського урядового агентства, що надає допомогу за кордоном. Завдяки цій співпраці абортивний гігант зафіксував рекордний прибуток у майже 297 млн фунтів.

Як коментують справу організації pro-life, «Marie Stopes International» закриває свої центри через відсутність державних відшкодувань, але її керуючий директор Саймон Кук у 2018 році отримав зарплату понад 434 тис. фунтів.

Найдавніша британська організація pro-life, Асоціація захисту ненароджених дітей (SPUC), б’є на сполох: «Marie Stopes» не лише керує незаконними абортивними центрами за межами країни, але також пропагує культуру стрічкового доступу до безперервного аборту у Великобританії. Асоціація наводить результати «Care Quality Commission», установи, яка оцінює якість медичних послуг, в доповідях якої виявлено каталог зловживань в абортивних клініках, якими керує «Marie Stopes International». Зловживання включали також виплату премій персоналу за сприяння абортам та залишення останків абортованих дітей у відкритих сміттєвих контейнерах.

За даними Департаменту охорони здоров’я, у 2018 році у Великобританії здійснено рекордну кількість абортів – понад 200 тис.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh