Авторські статті

Втома відступає перед варварством режиму

“Я завжди наголошую на тому, що українці справді стануть самодостатніми, коли будуть егоїстичною нацією. І не треба у слові “егоїзм” шукати недоліків до того часу, доки твій інтерес не стане визначальним, доки гасло “Україна – понад усе!” стане таким само звичним, як “Слава Україні!” і “Доброго дня!”. Хоча ментально й тяжко буде вийти на широку дорогу нашого визволення”, – заявила народний депутат від ВО “Свобода” Ірина Фаріон, виступаючи на Майдані Незалежности 17 січня 2014 року.

“Учора в парламенті відбулося чергове мародерство. Було непросто вийти з тих стін і прийти одразу до вас. Треба було знайти внутрішній спокій, аби знову мати право промовити до вас і закликати на подальші акції протесту. Дійсно хтось може сказати, що опозиція поводила себе не зовсім адекватно. Але проаналізуймо це від супротивного. Якщо, скажімо, ми би почали бити їм морди, хоч і хочемо це вже давно робити, – вони саме на це розраховували, аби перейти в инше, вже підготоване приміщення і там без камер, без публічности, без загального огляду проголосувати все те, що їм сказав цей межигірський хряк (бо це, без сумніву, було його особистісне рішення). Тобто можу ствердити, перебувши цю ніч у сум’ятті і ще раз у читанні Бандери, що вчора позиція опозиційних сил була правильна, бо в будь-якому випадку вони б це проголосували. Але инша річ – що ми робимо далі.

Їхні закони забороняють нам збиратися на мирні зустрічі, а ми зібралися. Вони забороняють нам ходити у відповідних строях, а ми будемо в них ходити. Вони забороняють нам надівати каски, а ми будемо в них ходити. Вони забороняють нам використовувати маски, коли нам це потрібно, а ми будемо це робити, коли нам цього буде треба. Вони забороняють нам їхати автівками більше, ніж п’ять, а ми будемо їхати 50, 75, 150. Ми їм дуже вдячні за те, що вони у квазізаконах означили все те, чого найбільше бояться. Вони бояться, що наші голови будуть у захищених шоломах і вони не проб’ють нам нашого мозку. Вони не прорвуться в нашу систему цінностей, у нашу систему мислення. Вони бояться, що ми знову сядемо на автівки і поїдемо по їхніх замках, що мають шестиметрові паркани. Я дивуюся, як вони ще зверху не залили себе якимось бетоном, а лише огорожі ставлять. Бажаю їм послідовности у власному захисті, бо направду вони стільки нагарбали, стільки накрали, що є що шукати.

Вони надихають нас щодня актуалізовувати в собі приспані можливості, а, може, просто втому. І ця втома відступає перед кожним їхнім диким і варварським кроком. Вони розуміють, що нашому тлі вони – просто покидьки. Хоч як парадоксально, але направду розпочнеться нова хвиля повстання і нова хвиля боротьба”, – заявила націоналістка.

Ірина Фаріон наголосила, що українці надалі будуть масово робити все, що робили до цього. Влада прописала в законах всі свої страхи – усі вони стосуються акцій національного спротиву. Тому на вулицях всієї України люди будуть масово ходити маршами, їздити автомайданами, носитимуть маски, шалики, каски, ходитимуть зі смолоскипами.

“Усі акції протесту продовжаться. Але щоби почули не вони, а ті люди, які ще не мають сили здійнятися. Ми не докоряємо їх – ми на них чекаємо. Адже ми знаємо, що вони – наш незадіяний духовний капітал”, – зазначила свободівка.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України