Авторські статті

Янукович та його оточення оголосили війну власному народу

Янукович та його оточення оголосило війну власному народу. Таку думку висловив голова Рівненської обласної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” народний депутат України Віталій Чугунніков, коментуючи результати голосування 16 січня 2014 року в парламенті.

За його словами, ухваленням антиконституційних законів режим засвідчив свій панічний страх перед громадянами та остаточно перевів політичну кризу у формат війни влади проти народу.”16 січня ми усі вкотре переконалися, що парламентаризму в країні не існує. Провладна більшість у незрозумілий спосіб намагалася вчинити конституційний переворот та узаконити в країні диктатуру. Їхніми зусиллями Україна в один день перетворилася навіть не на Білорусь, а на Північну Корею. Проте авторитарний режим у Північній Кореї тримається лише завдяки повній ізоляції від усього світу. Україна ж поєднана зі світом мільйонами різних зв’язків. А тому авторитарний режим у ній приречений”, – зазначив Віталій Чугунніков.

Нардеп підкреслив, що такими діями влада наочно продемонструвала, що вона не здатна адекватно реагувати на народний протест, що зворотних зв’язків із суспільством у державі немає. Чугунніков наголосив, що за півтора місяці немає жодних результатів розслідування масового побиття людей, жодний правоохоронець не притягнутий до відповідальності. Замість цього, зауважив “ударівець” провладні депутати ухвалюють рішення про покарання учасників акцій протесту. “Представники Партії регіонів зробили велику помилку, ухваливши антиконституційні закони, які вони не здатні виконувати. Адже відтепер в країні немає абсолютно чистого перед законом громадянина, є тільки ті, хто ще випадково не потрапив під приціл силовиків. Та разом з цим такі дії влади – це сигнал для органів влади США і країн ЄС. Народні депутати від ПР і КПУ, низка мажоритарних депутатів зробили своїми руками злочин проти прав людини. Ці люди мають отримати вовчий білет на в’їзд в країни США і ЄС”, – підкреслив Віталій Чугунніков.

За його словами, щоб завадити повному встановленню диктатури, яку запроваджує Янукович, усі громадяни повинні сьогодні чинити активний спротив режиму. А тому партія “УДАР” закликає українців підтримати всеукраїнський страйк.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.