Авторські статті

Майдан став новітнім Холодним Яром, бо звідси по всій Україні віє новий огонь змін

“По всій Україні вже віє новий огонь, і всі люди, хто б де не був, вже його відчувають. Він гріє тих, у кого добра душа і не спідлене серце, і він обпікає всіх ворогів, усіх “регіоналів”. Ми з вами повинні готуватися стати владою. І ми станемо нею, бо оті слабаки із Партії регіонів не можуть навіть забезпечити голосування, хоча в них нібито є більшість. Тим паче, що вони не в силі забезпечити виконання цих нелегітимних законів. Немає тих законів, а ми і надалі будемо протистояти, боротися і перемагати” ? заявив зі сцени Майдану в Києві голова Черкаської обласної організації ВО “Свобода” Юрій Ботнар 17 січня 2014 року.

“Я передаю Вам вітання від землі Тараса Шевченка, від землі Богдана Хмельницького, від Холодного Яру. Я передаю Вам всім вітання від тієї священної землі в самому центрі нашої святої Батьківщини!

Колись у нас була проблема у далеких 20-х роках, коли з Холодного Яру підіймалися сотні з тих сіл, йшли у Київ об’єднуватися з армією УНР, але не дійшли. Повернули додому, бо і господарство треба доглядати, і до зими готуватися… Але зараз ми вже не повернемо з півдороги, зараз Холодний Яр уже тут, зараз Майдан – це Холодний Яр, вся Україна – це Холодний Яр! Бо звідси, з Майдану, віє новий огонь змін, звідси йде нове життя, звідси йдуть нові правила.

У нас, на Черкащині, як і в усій Україні є проблема – “данєцкій” олігархічно-кримінальний клан. “Данєцкій” голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб набрав собі посіпак звідти, з Донеччини, але й наших, місцевих, землячків, серед його посіпак вистачає. “Хату Чумака”, яка є у шевченкових місцях, у заповіднику, зруйнували, а потім надали на відбудову більше двох мільйонів гривень. Зрозуміло, що більшість коштів “зарито у пісок”, десь по кишенях розділено. На той гвинтокрильний майданчик у Пекарях, що збудований нібито для того, щоби Януковичу було близько до Чернечої гори їхати, хоча він після того лише раз був там. Витрачено, а точніше “прихвачено”, “закопано” мільйони наших гривень. І так з усім, по всій області – грабують, розкрадають просто до нуля. Так само, як і всю Україну. Так само, як і рідний для них Донбас. Тому зараз на Черкащині запроваджуємо люстраційні списки, щоби жоден із всіх тих “колишніх” не потрапив у наступну владу. Зараз запроваджуємо списки бойкоту “регіоналів”, щоби всі вони знали: не підуть з Партії регіонів – ніхто у них нічого купувати не буде і користуватися їхніми послугами не буде. Або нехай виходять з тієї партії, або нехай зубожіють, як решта народу, який біднішає саме через тих “регіоналів”.

Є у нас, на Черкащині, в Черкасах і инші проблеми. Це такі, як Олійник, як народні депутати-мажоритарники, що фальсифікаціями та підкупом проходили у Верховну Раду, – “тушка” Антон Яценко, Ничипоренко, Зубик, Бобов і, звісно ж, Поплавський. Вони засіли в Раді й також голосують всіма тими маханнями рук за злочинні рішення разом із рештою Партії регіонів. Допомагають своїм однопартійцям знищувати і Україну загалом, і Черкащину, від якої обиралися. Знаю: ті “регіонали” спостерігають, слухають, що про них кажуть, зокрема і тут, на Майдані. То нехай знають, що українці кажуть їм лише “ганьба”!

Товариство, ми всі із Вами маємо знати одне – віє вже по всій Україні новий огонь, і всі люди, хто б де не був, вже його відчувають. Він гріє тих, у кого добра душа і не спідлене серце, і він обпікає всіх ворогів, усіх “регіоналів”. Уже обпікає. Ми усі з вами повинні готуватися стати владою. І ми станемо нею, бо оті слабаки із Партії регіонів не можуть навіть забезпечити голосування, хоча в них нібито є більшість. Тим паче, що вони не в силі забезпечити виконання тих нелегітимних законів. Немає тих законів, а ми і надалі будемо протистояти, боротися і перемагати”, – зазначив Юрій Ботнар.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України