Встояти проти людського духу неможливо!

“Погрози та залякування, які звучать на адресу учасників Майдану з боку чинної влади, бандитські напади на активістів можуть викликати у нас певний сумнів чи, можливо, навіть острах. Та ми прекрасно знаємо, що після будь-якої найтемнішої ночі, після будь-яких негараздів сходить сонце, стає світло і тоді бачимо, хто і за що на цьому світі стоїть, що сповідує і яку душу має. Тільки завдяки підтримці один одного ми можемо перетерпіти та з гідністю витримати все те, що чекає нас у майбутті. Нам потрібно триматися разом, тому що це великий цвях у кришку домовини для чинного керівництва держави. Ми маємо розуміти, що встояти проти величезної сили людського духу неможливо – як би режим не впирався, наскільки б цинічним він не був, рано чи пізно вода камінь сточить”.

Про це, виступаючи вночі 24 грудня 2013 року на Майдані Незалежности, зазначив народний депутат України від ВО “Свобода” Богдан Бенюк.

Богдан Бенюк підкреслив, що нині пів світу святкує Різдво Христове, і висловив упевненість, що на цьому Майдані багато українців зустрінуть і православне Різдво. “Нині знаменний вечір, бо зараз половина світу святкує народження Ісуса Христа, тому хочу сказати Вам, дорогі мої брати та сестри, – Христос Народився! Друзі, я певен, що на цій сцені, на цьому Майдані ми зустрінемо і православне Різдво. Тут, на Майдані гідности, ми всі стали близькими та рідними: тиснемо один одному руки, робимо фото на пам’ять, це, власне, те, що робить нас міцними – спілкування. Чим більше ми будемо спілкуватися та розповідати про ті гаразди й негаразди, що в нас є, та разом відгукуватися на чужу біду – тим сильнішими ми будемо.

Попереду у нас місяць святкувань, і будемо мати великий місяць радости – у нас все буде складатися тільки до пуття, бо ми цього прагнемо і доможемося цього. Уже багато днів неодноразово на цьому Майдані лунає заклик “Слава Україні!” і вся країна відгукується “Героям слава!”, і ми розуміємо, що це ті слова, які єднають народ разом. Гадаю, що зараз варто говорити ще й “Слава людям!” – тим, які творять цю неймовірну державу, тим які борються за свою гідність і за справедливість”, – наголосив націоналіст.

Свободівець також закликав протестувальників бути пильними та мудрими: не впускати на територію Майдану осіб, від яких чути запах спиртного, бо тільки тверезий розум та віра здатні змінити ситуацію в державі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh