Авторські статті

Учасники Майдану налаштовані стояти до перемоги

На Майдані у Києві дедалі більше наметів мітингувальників з Тернопільщини, серед них – намет представників Тернопільської обласної ради, намети жителів Борщівського, Заліщицького, Гусятинського, Чортківського та инших районів области. У КМДА – знаходиться Тернопільський обласний штаб страйкового комітету, там щодня чоловіки охороняють порядок, жінки забезпечують харчування учасників акції протесту, постійно працює медпункт. З Тернопільщини до Києва постійно люди передають харчі, теплий одяг, аби підтримати майданівців.

Поспілкувавшись із мітингувальниками у столиці – почув єдину думку: стояти на Майдані мешканці нашої области і всієї України готові до перемоги. Днями я приїхав із Києва, та уже хочеться знову повернутися туди, адже у центрі столиці постійно панує націоналістичний дух, відчувається, що українці – дійсно істинні патріоти, від заходу до сходу – цілісний народ з однією метою, і це дає впевненість, що разом ми здолаємо сьогоднішню бандитську владу.

Позитивно, що українці створили Народне об’єднання “Майдан” – це організація, яка гуртує небайдужих до майбутнього держави. Вважаю, що осередок цього об’єднання треба створити і на Тернопільщині.

Громадяни України зараз, як ніколи, повинні підтримувати один одного. Ми маємо показати, що ми – єдина нація, бо тільки спільними зусиллями зможемо скинути режим Януковича, змінити політичну ситуацію в країні і почати нове життя з новими державними керманичами. Ми – нащадки славних героїв – маємо силу духу боротися за свої права, це закладено в наших генах, і тому, стоятимемо доки буде потреба.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України