Авторські статті

Параноїдальна влада боїться народу та обраних ним депутатів

25 грудня 2013 року народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Швайка намагався взяти участь у засіданні Кабінету Міністрів України. Попри те що раніше депутат регулярно був присутній на засіданнях уряду, аби контролювати його роботу, цього разу його просто не впустили до будівлі Кабміну.

“Влада не втомлюється демонструвати зневажливе ставлення до законів, на цей раз до закону про статус народного депутата. Мені спочатку не дозволяли зайти до будівлі Кабміну, а потім, коли всередину таки вдалося потрапити, двері зали виявилися закритими зсередини. Усе вказує на те, що не пропускали конкретно мене: коли біля входу стояли Михайло Бродський та представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, то їх також заблокували, бо вони стояли біля дверей разом зі мною. Тому і двері не відчиняли усім трьом. Отож ми бачимо черговий приклад вибіркового застосування законів цією параноїдальною владою, яка боїться навіть самої присутности націоналістів”, – підкреслив Ігор Швайка.

Як зазначив свободівець, одним із питань, яке мали розглядати на сьогоднішньому засіданні, було затвердження прапора та знаку Міністерства доходів та зборів: “Ми бачимо, що страх влади просто доходить до абсурду. Невже це питання такої ваги, що під час його затвердження не можна впускати всіх “неугодних”? Невже задля цього потрібно огороджувати себе “Беркутом” і внутрішніми військами?

Переконаний, що ці дії є виявом неповаги не лише до депутатів, а передусім до українців, які нас обирали. Саме тому ми йтимемо до переможного кінця і разом з українцями створимо державу, в якій нам усім не буде страшно чи соромно жити!”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України