Авторські статтіНовини

Вправа, яка виправить вашу поставу. Відео

Похвалитися гарною поставою можуть не багато, більшість горбятся, навіть не помічаючи цього. Гірше того, наукові дослідження довели, що люди, які постійно сутуляться, набагато менш щасливі, ніж ті, хто ходить з рівною прямою спиною! Так що погана постава псує не тільки здоров’я, створюючи затиски в хребті, але і життя в цілому…

Виправити поставу можливо. Зараз продається велика кількість корсетів, поясів, масажерів, але все-таки головне в цій справі — вправи, спрямовані на зміцнення м’язів спини. Робіть гімнастику регулярно, і здивуєтеся, наскільки красивою стане ваша постава!

Ось вправа, яка допоможе вам виправити погану поставу:

Ляжте на живіт і чоло покладіть на підлогу (краще нехай це буде килимок для занять йогою або мат. Витягніть руки вздовж тулуба і притисніть долоні до стегон. Випрямити руки в ліктях. Ноги зведені, носочки ніг злегка відтягнуті.

Всего 1 упражнение, которое исправит вашу осанку!

Тепер на видиху піднімайте голову, груди і верхню частину живота. При цьому положення рук і ніг повинно залишатися незмінним. Підніміться настільки високо, наскільки зможете — але так, щоб вам у той же час було відносно комфортно. Не варто перестаратися, особливо в перші рази.

На вдиху повільно опустіть тулуб і голову у вихідне положення.

Для початку почніть робити по 10 повторів. Через кілька днів, коли ввійдете в ритм, робіть по 10 хвилин в день. Бажано вранці.

Відео: ECONET.RU

Який результат ви отримаєте?

По-перше, станете ходити рівніше, і, як наслідок, краще виглядати!

По-друге, ваш повсякденний настрій помітно покращиться.

Нарешті, по-третє, покращиться робота всіх внутрішніх органів: ви станете повільніше втомлюватися і в цілому відчувати себе набагато краще!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України