НовиниТехно

Все про мультиклапан для газового балона

Багатофункціональний пристрій для газового балона – мультиклапан. Його завдання – не тільки брати участь в заправці балона і подачі газу в підкапотний простір, але і забезпечувати безпеку, ціну можна дізнатися у розділі “Купить ГБО” в інтернет магазині. Мультиклапан оснащується наступними елементами:

1. Запобіжний клапан (забезпечує скидання газу):
Призначається для скидання надлишку газу при підвищенні тиску. Таким чином, клапан запобігає руйнуванню балона в разі підвищення зовнішньої температури, або якщо ви випадково заправили балон повністю (рекомендується – не більше 80% обсягу). Коли тиск досягне 25 атмосфер, запобіжний клапан відкривається і випустить газ, поки тиск не повернеться до норми. Щоб газ не потрапляв в салон автомобіля, його відводять за допомогою спеціальних шлангів назовні. Навіть якщо газовий балон помістити в вогонь, за допомогою запобіжного клапана газ буде поступово виходити до спустошення ємності. Вибуху не відбудеться.

2. Відсікаючий поплавок.
Мультиклапана бувають двох типів – клас А і клас В. Ми вже розглянули мультиклапани класу А, в яких присутній запобіжний клапан, а ось в класі В вони відсутні. Власники першого типу балонів можуть не турбуватися – навіть неправильно заправлений балон надійно захищений. Другий тип балонів забезпечений відсікаючим поплавком, який запобігає подачі газу в балон після того, як він заповнений на 80-85%. Інший простір займає парова подушка, за рахунок якої може збільшуватися обсяг скрапленого газу без загрози руйнування ємності.

3. Швидкісний клапан.
Завдання цього пристрою – припинити подачу газу, якщо стався обрив трубки, по якій подається газ. Пошкодження газової магістралі загрожує виходом газу під високим тиском, що може створити загрозу вашій безпеці. Для таких аварійних випадків призначений швидкісний клапан, який перекриє подачу газу. Якщо раптом клапан не спрацював, можна вручну перекрити заправний і видатковий вентилі.

4. Зворотній клапан.
Зріджений пропан-бутан має досить низьку температуру: близько -40 -50 градусів Цельсія, тому при заправці необхідно дотримуватися заходів безпеки. Струмінь зрідженого пропан-бутану під тиском при потрапляння на тіло може призвести до обмороження. Зворотний клапан призначений для зупинки виходу газу після закінчення заправки.

5. Датчик рівня палива.
Цей пристрій вчасно попередить водія про малу кількість палива в балоні.

6.Електромагнітний клапан.
Призначений для відключення подачі пропан-бутану в разі, якщо вимкнено запалення. Якщо автомобіль заглох, а водія поруч не виявилося, ЕМК закриває клапани і не дає можливості газу скупчуватися під капотом. Хоча наявність електромагнітного клапана збільшує вартість ГБО, ступінь безпеки експлуатації газового обладнання значно зростає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.