Руйнуємо стереотипи про машини на газу

З огляду на безбожно зростаючі ціни на бензин, про встановлення ГБО починають замислюватися навіть ті, хто кілька років тому про таке не думав в принципі. Більш детальне ознайомлення з ГБО для подальшого встановлення. А якщо врахувати, що ціноутворення в нашій країні залежить виключно від жадібності нафтопереробних компаній, але ніяк не від об’єктивних макроекономічних чинників, число бажаючих перейти на менш дешеве моторне паливо буде збільшуватися в геометричній прогресії. Але тут не все так просто.


Як тільки ви починаєте шукати оптимальний шлях реалізації задуманого, на вас виливається величезний потік інформації. І далеко не завжди правдивої. Різні форуми також не дають однозначної відповіді. Одні вважають газ мало не вселенським злом, що вбиває двигун, а в разі ДТП ще й власника авто. Інші, навпаки, розглядають його, як відмінний інструмент, що дозволяє серйозно знизити витрати на утримання машини У ці нетрі ми вникати не будемо, наведемо лише кілька безперечних фактів.

 

Геть стереотипи

При цьому газ дійсно «вбиває» мотор. Але від цього не втекти. Проте, мова йде не про двигун в цілому, а про клапани і голівку блоку. Сам блок при цьому на газу живе набагато довше, оскільки газ збільшує ресурс масла. А ось клапани горять і головка руйнується. Проте на той момент, коли ситуація стане критичною (пробіг в 200 000-300 000), ви або машину продасте, або заощадите на паливі суму, якої з лишком вистачить не тільки на ремонт, але і на заміну.

Тепер про вагу і надійність обладнання. Якщо ми не говоримо про автомобіль, який спочатку підготовлений виробником під установку ГБО, будьте готові до того, що балони заберуть частину місця в багажнику. З приводу маси можна сказати наступне. Часи, коли метановий балон важив під сотню кілограмів минули. Сьогодні у продажу можна знайти ємності з питомою масою 0,3 кілограма на літр, тобто порожній 25-літровий балон важить близько 10 кг.

Що ж стосується надійності, то в даному випадку все залежить від виробника, регулярності обслуговування, а також від ступеня викривлення рук і кваліфікації установників. В іншому ж клієнтам давно є ГБО 4-го покоління з електронними «мозгами». Тобто вам навіть перемикач не знадобиться – автоматика запустить авто на бензині і сама перейде на газ, а якщо той закінчиться – назад на бензин. Загалом, об’єктивного приводу вважати ГБО небезпечною просто немає.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh