Авторські статті

Вражений тим, як українці захищають свій вибір. Ваше місце в Європі, – Віце-президент Європарламенту

Сьогодні донька лідера опозиції Юлії Тимошенко Євгенія, Заступник голови Партії “Батьківщина”, Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорій Немиря та Захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко провели зустріч з Віце-президентом Європейського Парламенту Джанні Піттеллою (Gianni PITTELLA, Італія).

Сторони обговорили політичну ситуацію в Україні, зокрема посилення політичних репресій режимом Януковича.


Євгенія Тимошенко повідомила про стан здоров’я Юлії Тимошенко і перебіг судового процесу проти неї, про політично-вмотивоване переслідування захисника її матері Сергія Власенка. Йшлося також про позицію Юлії Тимошенко щодо бажаних шляхів і механізмів мирного виходу з політичної кризи.

“Мільйони українців продемонстрували, що вони готові захищати європейські цінності та свій європейський вибір”, – сказала вона. “Ми вдячні ЄС та Європарламенту за підтримку українського народу у цій боротьбі”.

Джанні Піттелла засудив згортання демократії в Україні, використання сили проти проєвропейських мітингувальників на Майдані у Києві, нещодавнє побиття активістів Євромайдану і відомої журналістки Тетяни Чорновол та закликав владу провести неупереджене розслідування цих злочинів.

“Такі дії влади не відповідають демократичним та європейським цінностям, – наголосив він. – Я вражений тим, як українці захищають свій вибір. Ваше місце в Європі”.

Джанні Піттелла висловив слова підтримки та солідарності з Юлією Тимошенко.

“Юлія Тимошенко має бути негайно звільнена, а її політичні права відновлені, як того неодноразово вимагав Європейський Парламент”, – сказав він.

Крім того, він передав слова особистої підтримки Юлії Тимошенко від Президента Демократичної Партії Італії Маттео Рензі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.