Авторські статті

Заява Ради ВО “Майдан” щодо бандитського нападу на Андрія Іллєнка та Сидора Кізіна

3 січня 2014 року було здійснено бандитський напад на народного депутата, голову Київської міської організації ВО “Свобода”, члена Президії Ради ВО “Майдан” Андрія Іллєнка та відомого правозахисника, адвоката Сидора Кізіна.

Цей зухвалий напад є продовженням системних політичних репресій, які веде коаліція бандитів і міліції проти учасників Революції Гідності. Персональну відповідальність за замах на життя Андрія Іллєнка та його адвоката Сидора Кізіна несуть очільник режиму кримінальної диктатури Янукович та начальник репресивно-каральної системи Захарченко.


МВС зухвало кваліфікувало напад на Андрія Іллєнка та Сидора Кізіна як банальне хуліганство. Десяток нападників, які очікували активістів неподалік ТВМ №4 Шевченківського райвідділу міліції, розташованого в центрі столиці, і які напали на них буквально в ста метрах від відділку, вочевидь, мали мету покалічити або навіть їх убити. Про це свідчить те, що удари наносилися в голову, зокрема в скроні. І лише випадкові перехожі зупинили це звіряче побиття, але аж ніяк не міліціянти з райвідділку, які були поряд.

Про організований характер цього замаху і участь у ньому міліціянтів свідчить те, що лише слідчому Говінському, який напередодні викликав Андрія Іллєнка на допит, було відоме місце, а також час початку та завершення допиту. Тому головна підозра щодо організації замаху на життя активістів “Майдану” падає саме на нього.

Очевидно: остаточне рішення щодо кривавої розправи над Андрієм Іллєнком було ухвалено після того, як він вів мітинг біля палацу Януковича в Межигір’ї. Адже, як відомо, сьогодні навіть рядові учасники поїздки до Межигір’я піддаються масовим репресіям. Такий наказ міг дати лише міністр внутрішніх справ Захарченко на вимогу Януковича помститися всім, хто насмілився протестувати проти злочинного режиму практично в його лігві.

Ця розправа режиму Януковича над одним з очільників ВО “Майдан” свідчить, що кримінал при владі використовуватиме будь-які методи для свого збереження. Але нас не залякати. Боротьба продовжується до остаточного повалення кримінальної диктатури.

Рада ВО “Майдан” вимагає негайно перекваліфікувати кримінальну справу щодо побиття Андрія Іллєнка та Сидора Кізіна з “хуліганства” на “замах на вбивство” та “посягання на життя державного діяча”, відсторонити від виконання обов’язків та допитати як підозрюваного слідчого Говінського, а також негайно відправити у відставку міністра внутрішніх справ Захарченка, за відома і під прикриттям якого відбуваються постійні напади на учасників Революції Гідності з метою фізичної розправи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України