Авторські статтіЗдоров'я

Вправи для оздоровлення печінки і очей

При багатьох хворобах лікарі рекомендують прогрівання. Але що таке грілка у порівняння з тонким механізмом людської руки? Ніяка грілка не замінить руку. Адже рука несе не тільки тепло — вона несе з собою цілющу силу, життєву енергію, якої позбавлена нежива грілка.

Рука, власна долоня допоможе нам набагато краще, ніж грілка.

Довіртеся собі і своїм рукам. Якщо ви відчуваєте, що якась область вашого організму потребує прогріванні, робіть це з розташованими там органами. Якщо вам хочеться покласти руки на якесь хворе місце або навіть не хворе, а таке, де відчувається якийсь дискомфорт, — робіть це.

Ваші руки самі знають, яка область вашого організму потребує лікування. Вони знають це краще, ніж ваш розум. Ви можете за допомогою власних долонь дізнатися про стан вашого організму більше, ніж знають про це навіть найкращі лікарі.

Обстежте своє тіло своїми долонями. Ви виявите, що десь є відчуття холоду, а десь – тепла.

Там, де є відчуття холоду, — там хвороба. Прогрівайте цю зону до тих пір, поки не з’явиться відчуття тепла. Наступного разу, приклавши руку до цієї зони, ви зможете відчути вже менший холод, а потім ви зможете відчути в цьому місці з’єднання явилося там завдяки вашій роботі тепло. Це означає, що зцілення почалося. Процес зцілення ви можете розпізнати по появі пульсації крові під вашою долонею, а так само відчуття поколювання і нагнітання тепла.

Руки самі знають, що треба зцілювати в першу чергу. Якщо ви поспостерігаєте за собою, то виявите, яке положення люблять займати ваші руки самі собою, коли ви не контролюєте себе.

Можливо, руки лягають на грудях? Приділіть більше уваги цій зоні — повідомляйте їй енергію. Рука лягає на чоло? Ляжте, розслабтеся, розташуйте руку на чолі, наситьте енергією цю зону. Руки говорять вам про дискомфорт, який є у вашому організмі. Руки ж допоможуть усунути цей дискомфорт.

Оздоровлення печінки

І знову зосередимо увагу на області живота: саме там гніздяться коріння хвороб і саме звідти їх потрібно усувати.

Печінка — життєво важливий орган, що потребує активізації чи не більше, ніж всі інші. Якщо печінка недостатньо активна, якщо в ній є застої енергії, вона погано нейтралізує шкідливі речовини, що надходять в організм разом з їжею і ліками, які доносити до неї кров. Якщо печінка погано очищає кров, то засмічується і починає хворіти весь організм. Якщо печінка не активна, то вона сама засмічується, в ній утворюються камені. Кращий спосіб очищення печінки — це активізація потоків енергії в ній. І нічого краще, ніж прогрівання рукою, придумати не можна.

  • Покладіть ліву руку на область печінки — під ребрами праворуч, а праву — на праву сторону спини навпаки печінки і тримайте так 15 хвилин. Подумки уявляйте, як між руками починає рухатися енергія. Відчувайте, як енергія рук заповнює печінку. Ця енергія зменшує запальні процеси в печінці і жовчному міхурі, а так само сприяє розчиненню і оплавлення каменів, які вільно проходять по розширився від прогрівання жовчних протоках.

Це краще робити після їжі. Для лікування рекомендується робити таке прогрівання кілька разів в день, для профілактики достатня одного разу в день.

Оздоровлення очей

Порушення зору і захворювання очей розвиваються саме внаслідок застійних процесів у м язах очей і з-за того, що блокується протягом енергії між органами зору і головним мозком, в результаті чого нервові імпульси передаються з спотвореннями.

Для оздоровлення очей накладіть обидві руки так, щоб центр долоні припадав якраз на рівень очі (центр лівій долоні — на ліве око, правої долоні — на праві око), а пальці лежали на лобі. Закрийте очі і уявіть собі, як потік тепла та енергії від центру долоні йде через очі прямо в головний мозок. Це потрібно робити щодня протягом 10 хвилин в цілях профілактики і 15 хвилин — якщо є захворювання очей або порушення зору.

Попередження! Всі вправи по прогріванню протипоказані при тяжких серцевих хворобах і хворобах судин, пов’язаних з утворенням тромбів

@ Кацудзо Ніші «Система природного омолодження»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.