Авторські статтіДіаспора

Італія має намір протистояти джихаду за допомогою «культурної стіни»

Заходи в культурній та освітній сферах повинні сприяти інтеграції іммігрантів у європейське суспільcтво.

палата депутатів Італії схвалила положення, що запобігатиме радикалізації країні. Депутати назвали стратегію новим підходом в боротьбі проти тероризму, повідомляє La Stampa.

Новий закон визначає заходи і програми, спрямовані на запобігання радикалізації суспільства і поширення екстремізму.

Ініціаторами виступив квестор Палати депутатів і колишній прокурор Стефано Дамбруозо і депутат від Демократичної партії Андреа Манчюллі.

Дамбруозо вважає, що нова стратегія спрямована на те, щоб молоді мусульмани, які народилися і виросли в Італії, “не відверталися від європейського суспільства» і не чули «поклику радикального ісламу».

Моніторинг, розслідування, розвідка, арешти і висилка є основою боротьби з тероризмом. Але неможливо завжди можна вистежити терориста і його подільників, перш ніж вони завдадуть наступний удар. Ось тому важливими є запровадження заходів профілактики радикалізації, які полягають у тому, щоб запобігти залученню молодих мусульман до лав ІДІЛ.

Італія має намір протистояти джихаду за допомогою «культурної стіни», залучаючи до процесу різні державні установи і громадянське суспільство (особливо мусульманські громади), а центри, у яких проживають мігранти, і інтернет-спільноту. Закон приділяє особливу увагу радикалізації в інтернеті і в тюрмах.

La Stampa називає новий закон «культурною революцією» в боротьбі з тероризмом, оскільки в Італії, хоча динаміка радикалізації, в Італії не така сильна, як та, що в інших європейських країнах, а значить, ще є час, щоб «не втратити мусульман другого покоління і інтегрувати їх в італійське суспільство».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.