Італія має намір протистояти джихаду за допомогою «культурної стіни»

Заходи в культурній та освітній сферах повинні сприяти інтеграції іммігрантів у європейське суспільcтво.

палата депутатів Італії схвалила положення, що запобігатиме радикалізації країні. Депутати назвали стратегію новим підходом в боротьбі проти тероризму, повідомляє La Stampa.

Новий закон визначає заходи і програми, спрямовані на запобігання радикалізації суспільства і поширення екстремізму.

Ініціаторами виступив квестор Палати депутатів і колишній прокурор Стефано Дамбруозо і депутат від Демократичної партії Андреа Манчюллі.

Дамбруозо вважає, що нова стратегія спрямована на те, щоб молоді мусульмани, які народилися і виросли в Італії, “не відверталися від європейського суспільства» і не чули «поклику радикального ісламу».

Моніторинг, розслідування, розвідка, арешти і висилка є основою боротьби з тероризмом. Але неможливо завжди можна вистежити терориста і його подільників, перш ніж вони завдадуть наступний удар. Ось тому важливими є запровадження заходів профілактики радикалізації, які полягають у тому, щоб запобігти залученню молодих мусульман до лав ІДІЛ.

Італія має намір протистояти джихаду за допомогою «культурної стіни», залучаючи до процесу різні державні установи і громадянське суспільство (особливо мусульманські громади), а центри, у яких проживають мігранти, і інтернет-спільноту. Закон приділяє особливу увагу радикалізації в інтернеті і в тюрмах.

La Stampa називає новий закон «культурною революцією» в боротьбі з тероризмом, оскільки в Італії, хоча динаміка радикалізації, в Італії не така сильна, як та, що в інших європейських країнах, а значить, ще є час, щоб «не втратити мусульман другого покоління і інтегрувати їх в італійське суспільство».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh