Новини

Вперше за чотири роки Україна впустила літак Росії у своє небо: у мережі скандал

Російський літак Boeing-738 (авіакомпанія “Глобус”) отримав дозвіл на використання повітряного простору України у зоні відповідальності Львівського районного диспетчерського центру.

Про це повідомляється на сторінці у Facebook Украерорух/UkSATSE. Уточнюється, що повітряне судно прямувало з італійського міста Барі до Москви.l.

Це сталося 7 серпня 2019 року. Пілоту нібито довелося проситися у повітряний простір України “у зв’язку з обходом активної грозової діяльності”.

“Наші працівники керувалися рішенням Ради з безпеки польотів Державної авіаційної служби України від 2 грудня 2015 року, законодавчими та нормативно-правовими актами України в галузі авіації та у сфері використання повітряного простору, дотримуючись стандартів ICAO. Також дії персоналу в разі необхідності обходу повітряними суднами небезпечних метеоявищ передбачені в угоді (LоA) між органами обслуговування повітряного руху України і Словаччини та інших сусідніх країн”, – йдеться у повідомленні.

У мережі спалахнув справжній скандал. Українські користувачі в соціальних мережах кажуть, що це не перший такий випадок.

Деякі при цьому все ж погоджуються, що це необхідність, передбачена міжнародними договорами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.