Авторські статті

Віталій Портников: санкції ЄС проти Росії будуть скасовані

Зовсім скоро буде оголошено про призупинення санкцій проти Росії на рівні ЄС. Для цього потрібні дострокові парламентські вибори в Італії. Після цих виборів перемогу може здобути партія «Ліга», яка плідно співпрацює з Кремлем, з президентом Росії Володимиром Путіним і уряд, сформований цією партією, може виступити проти продовження санкцій проти РФ. Про це у своєму відеоблозі розповів журналіст і телеведучий Віталій Портников.

На його думку, Італія – це країна, з якої і Франції та Німеччині доведеться рахуватися. До того ж, Берлін і Париж самі не дуже-то й хочуть продовжувати санкції.

Віталій Портников додає, у ці дні стало відомо, що італійський уряд вісь-вісь піде у відставку, отже дострокові парламентські вибори в Італії стають політичною реальністю. Таким чином політічною реальністю стає і скасування європейських санкцій щодо Росії. При цьому анексія Криму буде продовжуватися, війна на Донбасі буде продовжуватися. Як і в ситуації з повернення російської делегації в ПАРЄ Росія не буде виконувати закликів Європи по Україні, вона просто насолодитися перемогою.

Vitaly Portnikov

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України