Життя

Перш ніж повіситися, хлопчик написав листа. Батьки хочуть, щоб весь світ знав, що його вбило

Через кілька тижнів Даніель Йозеф Фітцпатрік відзначив б свій чотирнадцятий день народження. Його сімнадцятирічна сестра виявила Даніеля 11 серпня. Він повісився на власному ремені.

Нещасні батьки хлопчика, Маурін і Даніель старший, насилу переживають страшну втрату. Але вони відразу вирішили, що світ повинен знати правду про смерть їхнього сина. Даніель став жертвою буллінгу – однокласники постійно знущалися над ним, поки не довели до повного відчаю.

Хлопчик написав листа, в якому пояснив, чому більше не хоче жити. Він докладно розповів, як його шкільні товариші, шестикласники з місцевої католицької школи, налаштувалися  проти нього:

«… Ентоні постійно зривався на мені. Разом з Джоном, Марко і Хосе він постійно знущався наді мною. І одного разу я не витримав і побився з Ентоні, тоді вони всі зупинилися. Крім Джона, він був дуже злий. Тоді я бився з Джоном, він зламав мені мізинець ».

Денні, так називали хлопчика в школі, став жертвою хуліганів через свою повноту, оцінок, через те що не був «крутим», як інші. “Я здаюсь. Вчителі НІЧОГО не роблять, щоб це зупинити, “- написав він.

Убитий горем батько записав відео і виклав на Фейсбук, намагаючись донести до шкірного своє послання: жодна дитина не повинна проходити через подібне.

«Тепер весь світ знає, що трапилося з моїм сином,» – крізь сльози говорити цей простий механік. – «Жодна дитина на світі не повинна так страждати, як страждав мій син.» Батько зізнався, вони з дружиною помічали, що у сина проблеми в школі, і навіть говорили про це з директором. Але керівництво шкіл не сприйняло їх тривогу серйозно: «Все, що ми почули, це« Він буде в порядку ». «Він спостерігається у психолога?» «Потрібно більше намагатися, Денні». «Все пройде!» »

Даніель старший не зміг стримати свій гнів, звертаючись до батьків хлопчиків, які довели його сина до самогубства: «І ви будете обіймати їх. Кожен день до кінця життя. Я просто не можу уявити. Ваші маленькі монстри відняли у мене щастя обіймати мою дитину.

Вони відняли це щастя у моєї дружини і дочки. Денні був звичайною дитиною, маленьким і ніжним. Він не був «крутим», не був жорстоким. Я просто хочу ще раз почути його голос … Я хочу почути, як він скаже «Доброго ранку, тату». І тоді я скажу «Доброго ранку» і «Я люблю тебе» … Я говорив йому це кожен … кожен день ».

Зважившись відкрити своє серце світу, батьки Даніеля сподівалися змусити людей серйозніше ставитися до проблеми буллінгу, до жорстокості дітей. Дуже часто дорослі не сприймають серйозно знущання школярів один над одним, дивляться на них як на звичайну витівку. Подумаєш, побилися хлопці! Скоро помиряться.

Часом це дійсно гра, але іноді в своїх жорстоких розвагах діти заходять занадто далеко, не розуміючи, до чого це може призвести. А жертви знущань, знесилені і ображені на весь світ, вирішуються «помститися» всім найстрашнішим способом, до кінця не розуміючи, що смерть – це назавжди.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України