Вовнянко: Коли до влади доривають капосники – на досягнення сподіватися марно. Лише на капості

Ви звернули увагу на дуже цікаву деталь? Щоразу як ЗЕкоманда робить щось, що викликає обурення суспільства, наближені до влади блогери та телеграм-канали зразу ж починають апелювати до дій президента Порошенка. «Формула Штайнмайєра? А от Порошенко!» «Мінські угоди?

А от Порошенко!» «Президентський законопроект по децентралізації? А от у Порошенка!» Про це пише на сторінці фейсбук Дмитро Вовнянко.

Ситуація на перший погляд – маразм повний. ЗЕкоманда такими заявами по-суті підтверджує, що головним своїм противником вона бачить п’ятого президента Петра Порошенка. Саме його вона розцінює для себе як найбільшу загрозу – тому й згадує весь час. Пригадуємо відсоток взятий партією «Європейська солідарність» на виборах – а тепер уявімо, що відчуває слухаючи такі апеляції до Порошенка, виборець наприклад Медведчука або Тимошенко? Нардеп Олексій Устенко мені на ефірі на «4-му каналі» заявив, що Порошенка підтримують 2-3% населення України – то чому ж до тих 2-3% аж така увага?

Ну де логіка, шановні? Якщо певний законопроект виносили в часи Порошенка, він викликав опір суспільства і тому його не прийняли – який сенс виносити законопроект знову і волати при цьому «а от за Порошенка!»? Хіба виборці Зеленського голосували за те, аби отримати «Порошенка-2»? Може простіше було залишити Порошенка оригінального?

Знаєте, що цікаво? От я в принципі, не відмовився б від ситуації, якби Зеленський виявився б продовжувачем справи Порошенка, впроваджував би ті самі реформи, і виходив би на певний результат. Я переконаний, сам Петро Олексійович за таких умов можливо підставив би плече ЗЕкоманді (звісно, якщо та згодилася б отримувати допомогу від «посіпак бариг і мародерів» – вони ж так нас називають?). Але.

Лихо як раз в тому, що ЗЕкоманда робить чимало того, що робив Порошенко, але в рази гірше за нього. Обмін полоненими? ЗЕкоманда повертає ключового свідка по збиттю малайзійського «Боїнгу» і псує стосунки з Нідерландами. Зовнішня політика? Одною необережною фразою Зеленський стає героєм гумористичних шоу на американському ТБ, а своєю переговорною політикою руйнує коаліцію союзників України у Європі. Економіка? Зеленському не відкрутитися, нинішній уряд цілковито його висуванці – у Порошенка не було монобільшості, йому доводилося домовлятися і йти на компроміси. Дірок в бюджеті, таких що доводиться згортати бюджетні програми, за Порошенка не спостерігалося. Кадрова політика? Пригадую одне лише ім’я – Арсен Аваков, міністр МВС. Політика щодо ФОПів? Замість виконувати пункти програми кандидата в президенти Зеленського В. А., міністр економіки на ФБ вопрошає: «Що нам робити з ФОПами?», а монобільшість у ВР ускладнює ті деталі роботи підприємців, які за Порошенка навпаки – спрощували. Тощо і тощо.

Знаєте кого мені нагадує ЗЕкоманда за таких умов? Вони мені нагадують молодиків, які отримали по спадку розкішний маєток і тепер його старанно прогулюють. І виправдовуються на рівні дитячого садка. «Меблі виносимо? А попередній власник теж бувало, виносив» «Гульбенимо в маєтку? А попередній власник теж бувало, гульбенив». Тощо. Вони не примножують спадок. Вони – капостять. Інакше – не вміють.

А реальність проста. Дорвавшись до керування державою дилетанти Зеленського в підсумку примушені робити те само що робили за Порошенка – виходу іншого нема, бо й Порошенко діяв часто не за власним бажанням а відповідно до жорстокої реальності. Але все те, що робив до них Порошенко, ЗЕкоманда робить як дилетант – тобто набагато гірше. Результат ми бачимо наочно. Нові й нові борги. Падіння виробництва на 7,5%. Дірка в бюджеті. І це – лише початок.

Інакше й бути не могло. Коли до влади доривають капосники – на досягнення сподіватися марно. Лише на капості.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh