Авторські статті

Журналіст: Шмигаль давно не виглядав так неповноцінно на тлі двох екс-прем’єрів

Як інформує наш сайт, популярний блогер і телеведуча Марина Данилюк-Ярмолаєва пише на своїй сторінці в Facebook, прем’єр-міністр Денис Шмигаль в гостях у Савіка Шустера на ТРК «Україна» виглядав дуже приречено, особливо на тлі двох колишніх прем’єрів Яценюка і Гройсмана, які віщали по скайпу. Колишні глави урядів заявили, що зростання економіки 4,6%, закладений в проекті бюджету на 2021 – тупо нереалістичний.

За словами журналіста, Гройсман пояснив, що треба не розповідати казки про будівництво державних підприємств, а краще створити державну кредитну-грошову систему, щоб маленький і середній підприємець мав підтримку. Екс-прем’єр вважає, що підтримка малого і середнього підприємця ще навесні з початком карантину коштувала б бюджету 10 мільярдів. Це цілком посильно для нашого бюджету. І не привело б до дірки в 300 мільярдів від того, що працюючі люди з бізнесу – були тупо закриті без будь-якої підтримки в квартирах. Шмигаль в цей час кліпав очима, щось намагався вичавити з себе. Закрався відчуття, що людина спеціально валить економіку, щоб потім нас з розпродажу окупувала російська економіка. Адже це ідеальні умови для заходу російських грошей.

Журналіст підкреслює, особливо «професійним» була заява Шмигаль, що витрати на оборону типу збільшені. А читаєш проект бюджету – видатки зменшені.

За фактом Шмигаль намагався видати витрати на СБУ і поліцію за армійські засоби.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України