Авторські статті

Вони казали про покращення? Хай вийдуть на Грушевського в Київі, подивляться на “щасливий” народ!

А чому б мітингувальникам на Грушевського не виставити перед Беркутом портрети Януковича з написом ЯНУКОВИЧ – ВАШ ПРЕЗИДЕНТ. І хай міліція лупить своїми кулями по портретах свого президента.

Особливе обурення викликають варварство і садизм охоронців режиму під час застосування проти демонстрантів смертоносної за мінусової погоди водометної зброї, що заборонено усіма міжнародними конвенціями і прирівнюється до тортур;

прицільний вогонь на ураження в голову по журналістах і випадкових очевидцях подій. Тортури і катування проти затриманих громадян України (уся країна шокована кадрами знущань над будівельниками з Кіровограда) свідчать, що режим веде війну без правил проти всього українського народу. Оце і є справжній фашизм у дії!

Владі не вдасться перевести протистояння між режимом і українським народом у громадянську війну. Весь український народ і світова спільнота єдині у своїй оцінці злочинних дій режиму Януковича.

Боротьба триває. Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто хоче добратися у Києв на Майдан та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України