Авторські статті

Дідусь-провокатор у вуличному бої з беркутом

Дідусь-провокатор відпрацьовує свої 200 госдепівських гривень у вуличному бої з беркутом (Це звичайно сарказм). Світлина дня.

Ми зараз на рубіконі. На рубіконі не Білорусі та Росії, а Північної Кореї. Або ми перемагаємо, потрібно всім виходити на Майдан, потрібно виходити на вулиці, ми повинні сказати собі: вистачить хабарів, вистачить корупції, вистачить бояться… Ми очистилися! Або вб’ють, знищать тисячі людей. Розстріляють, кинуть у в’язницю, ми забудемо про ту минулої Україну, наші діти не дізнаються тієї України. Спочатку це торкнеться кого то, а завтра вас, ваших близьких.

Багато хто ще не зрозуміли що країна зараз в стані громадянської війни. Янукович це не Путін, це не Лукашенко. Ми повинні сказати собі: ми його приберемо. Ніякої мирний мітинг не допоможе! Якщо ми програємо війну, нам прийдеться їхати зі країни.

Нам прийдеться навчиться працювати один з одним.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України