Авторські статті

Дідусь-провокатор у вуличному бої з беркутом

Дідусь-провокатор відпрацьовує свої 200 госдепівських гривень у вуличному бої з беркутом (Це звичайно сарказм). Світлина дня.

Ми зараз на рубіконі. На рубіконі не Білорусі та Росії, а Північної Кореї. Або ми перемагаємо, потрібно всім виходити на Майдан, потрібно виходити на вулиці, ми повинні сказати собі: вистачить хабарів, вистачить корупції, вистачить бояться… Ми очистилися! Або вб’ють, знищать тисячі людей. Розстріляють, кинуть у в’язницю, ми забудемо про ту минулої Україну, наші діти не дізнаються тієї України. Спочатку це торкнеться кого то, а завтра вас, ваших близьких.

Багато хто ще не зрозуміли що країна зараз в стані громадянської війни. Янукович це не Путін, це не Лукашенко. Ми повинні сказати собі: ми його приберемо. Ніякої мирний мітинг не допоможе! Якщо ми програємо війну, нам прийдеться їхати зі країни.

Нам прийдеться навчиться працювати один з одним.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

5 коментарів

  1. Згоден з автором.Найголовніше це Вільна від паскудних виродків,кацабських злодіїв з бандитами,ШАША Україна! В злодійсько-бандитської влади паскудних,жидокацабських приблуд немає жодного майбутнього на НАШІ землі!

  2. А потом такие дедушки попадают под раздачу милиции и оппозиция кричит, что побили невиновного старичка.

  3. Ребята, ну уберете вы яныка в угоду олигархам порохам и прочим “успешным украинцам” при поддержке заграницы… и кого поставят вам??? Не Лукашенко или Путина – это точно… Думаете будет лучше? Я уверен – будет хуже.

  4. Дедушка служил в советском спецназе. У него комплект формы – зимняя мабута, судя по всему – из шкафа, ибо такая модель уже лет 20 не производится. И стоит от 100 баксов, потому покупать простому дедушке ее бессмыслено…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.