Авторські статті

Українці Португалії та Канади засуджують антидемократичні закони Януковича

Українські громади Португалії та Канади засуджують злочинні дії влади в Україні, зокрема антиконституційні та антидемократичні закони, які ухвалила більшість та підписав президент Віктор Янукович. Про це повідомляє Координаційний центр роботи з українцями за кордоном при Штабі національного спротиву.

На Водохреща греко-католики та православні в Португалії зібралися на площі Мартін Моніж для спільної коляди і молитви за Україну. Вони висловили своє прагнення до некорумпованої суверенної України, до захисту свободи вибору кожної людини, до захисту прав кожного громадянина України.

Водночас Конгрес українців Канади (КУК) закликав до введення санкцій та візових обмежень щодо українських посадовців, відповідальних за порушення прав і свобод людини в Україні. КУК оприлюднив заяву, в якій засуджує дії президента України Віктора Януковича, який підписав низку законів, що обмежують свободу слова, свободу зібрань, право на належне проведення правосуддя та свободу асоціацій; серйозно скорочують політичні права та свободи громадян в Україні.

“Закони, що введені в дію, призначені зупинити мирні протести на Майдані, що показують рішучість українського народу жити у вільному, справедливому та демократичному суспільстві. Замість того, щоб вести конструктивний діялог зі своїми громадянами, уряд придушує ці протести через репресії, цензуру та залякування.

КУК закликає Канаду разом з американськими та европейськими союзниками до негайного введення візових обмежень та індивідуальних фінансових санкцій проти осіб, відповідальних за порушення прав і свобод людини в Україні”, – йдеться в заяві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.