Новини

Матвійчук: наступного разу, коли націоналісти вийдуть на марш в підтримку Сенцова, передайте їм корогви з поглядом Путіна

У цій жахливій історії, коли «тверезі й злі» підлітки у Львові зарізали 24-річного Давида тільки за те, що він ром, є ще один важливий нюанс. Майже всі радикальні групи, неважливо ліві або праві за своїм поглядам, інспіровані російськими спецслужбами. Бо ненависть легко направляти. Вже не перший раз насильницькі напади відбуваються якраз напередодні важливих міжнародних подій, про яких члени цих груп навіть не здогадуються.Про це у своєму блозі пише київська правозахисниця Олександра Матвійчук.

Вона зазначає, що ось і зараз на відкриття сесії ПАРЄ Україна виходить не з голодуванням Олега Сенцова, який вимагає звільнити усіх 70 політв’язнів, а з нападами радикалів на циганські табори по всій країні, і як закономірний результат цих безкарних дій – вбивством на ґрунті ненависті. «Ми в шоці», – вже оголосив прес-секретар генсека Ради Європи в Твіттері.

Олександра Матвійчук відзначає, коли в наступний раз радикальні групи вийдуть на марші за політв’язнів і полонених, треба передати їм замість портретів укладених корогви з поглядом Путіна. І, щоб не склалося враження, що у всьому знову винен Кремль, важливо підкреслити, що рівень ненависті в українському суспільстві потроху підходить до критичної позначки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Як ліберальні пропагандисти стараються ув’язати націоналістів з провокаторами “тверезі і злі”, що до націоналістів не мають ніякого стосунку.
    А, виходячи з цієї публікації, можна зробити логічний висновок, що Олександра Матвійчук являється агентом ФСБ Росії, і виконує завдання по дискредитації націоналістів, яких найбільше боїться режим Порошенка, і режим Путіна.
    Вже всі забули, що саме націоналісти зупинили наступ російських військ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.